Военкомат АМУ
Конференція з відновлюваної енергетики
2018-06-18

У Торгово-промисловій палаті України в місті Києві відбулася конфренція із фінансування проектів відновлювальної енергетики та енергоефективності Invest Energy Day. Місто Миргород представляв головний спеціаліст відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради Сергій Сень. Спікерами заходу стали 12 представників міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, фінансових донорів та грантодавців, які розповіли про механізм фінансування проектів з енергоефективності, грантову і технічну підтримку здійснення таких проектів.

Конференцію відкрив Сергій Савчук, голова Держенергоефективності, який під час своєї доповіді наголосив на важливості залучення бізнесу до співфінансування заходів з енергоефективності. Він зазначив, що актуальними є використання механізму енергосервісних контрактів (ЕСКО), реалізація проектів з відновлюваної енергетики та урядової програми «теплих» кредитів. Крім того, з урахуванням литовського досвіду, пропонується створити в Україні єдину електронну систему торгівлі біопаливом усіх видів (біржу) і затвердити її на законодавчому рівні. Законопроект покликаний стимулювати розвиток ринку біопалива.

Одним зі спікерів Invest Energy Day був Олег Масленніков, менеджер проектів Програми з енергоефективності Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ та менеджер проекту Європейського Союзу "Модернізація виробництва, постачання та споживання  теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)", що реалізується в рамках програми Європейського Союзу «Угода Мерів – Демонстраційні проекти 2». Велика частина його доповіді базувалась на досвіді співпраці з містом Миргород в рамках Проекту Європейського Союзу MO.GE.DI.CO.

Також, учасники зустрічі мали змогу поспілкуватися із представниками міжнародних Проектних програм з енергоефективності у форматі воркшопу: познайомитися, задати нагальні питання, налагодити співпрацю.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

"Круглий стіл" з активістами громадських чорнобильських організацій

     
     
Все про ОСББ

Запрошуємо голів будинкових комітетів, голів та членів правління ОСББ, ініціативні групи на зустріч з координатором проекту ПРООН HOUSES Вікторією Курилко, що відбудеться 23 квітня у актовій залі міської ради

     
     
Конкурс по відбору виконавців послуг по стерилізації безпритульних тварин

Відділ житлово–комунального господарства міської ради оголошує конкурс з відбору виконавців послуг по стерилізації безпритульних тварин на території м. Миргород Полтавської області.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net