Военкомат АМУ
Конференція з відновлюваної енергетики
2018-06-18

У Торгово-промисловій палаті України в місті Києві відбулася конфренція із фінансування проектів відновлювальної енергетики та енергоефективності Invest Energy Day. Місто Миргород представляв головний спеціаліст відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради Сергій Сень. Спікерами заходу стали 12 представників міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, фінансових донорів та грантодавців, які розповіли про механізм фінансування проектів з енергоефективності, грантову і технічну підтримку здійснення таких проектів.

Конференцію відкрив Сергій Савчук, голова Держенергоефективності, який під час своєї доповіді наголосив на важливості залучення бізнесу до співфінансування заходів з енергоефективності. Він зазначив, що актуальними є використання механізму енергосервісних контрактів (ЕСКО), реалізація проектів з відновлюваної енергетики та урядової програми «теплих» кредитів. Крім того, з урахуванням литовського досвіду, пропонується створити в Україні єдину електронну систему торгівлі біопаливом усіх видів (біржу) і затвердити її на законодавчому рівні. Законопроект покликаний стимулювати розвиток ринку біопалива.

Одним зі спікерів Invest Energy Day був Олег Масленніков, менеджер проектів Програми з енергоефективності Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ та менеджер проекту Європейського Союзу "Модернізація виробництва, постачання та споживання  теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)", що реалізується в рамках програми Європейського Союзу «Угода Мерів – Демонстраційні проекти 2». Велика частина його доповіді базувалась на досвіді співпраці з містом Миргород в рамках Проекту Європейського Союзу MO.GE.DI.CO.

Також, учасники зустрічі мали змогу поспілкуватися із представниками міжнародних Проектних програм з енергоефективності у форматі воркшопу: познайомитися, задати нагальні питання, налагодити співпрацю.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги підприємців міста!

Запрошуємо вашого представника відвідати презентацію робіт потенційного виконавця замовлення по створенню 3D екскурсії містом для обговорення та внесення пропозицій

     
     
Увага! Громадське обговорення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради, на виконання рішення № 86 від 20.02.2019р. оголошує громадські обговорення, щодо спеціального зонального погодження:

     
     
Увага! Конкурс!

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця проектних робіт по об’єкту будівництва : «Капітальний ремонт автошляхопроводу у м. Миргород Полтавської області».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net