Военкомат Центр зайнятості АМУ
Конференція представників місцевого самоврядування-членів АМУ
2017-11-15

14 листопада у Києві відбулися Загальні Збори уповноважених представників місцевого самоврядування-членів Асоціації міст України. Миргород на конференції представляв міський голова, голова Полтавського РВ АМУ Сергій Соломаха. Під час засідання Правління Асоціації міст України учасники обговорили стан врахування інтересів місцевого самоврядування в проекті Державного бюджету України на 2018-й  рік.

За результатами звітно-виборної конференції головою Асоціації залишився Віталій Кличко, мер Києва, а Миргородського міського голову Сергія Соломаху переобрали до складу Правління АМУ.

Під час конференції, що проходила за участі Прем'єр-міністра України, членів Уряду та народних депутатів профільних фракцій, було обговорено бюджетний процес поточного року та врахування інтересів місцевого самоврядування в проекті Державного бюджету України на 2018-й рік.

Результатом роботи цієї конференції стало узгодження всіх позицій Держбюджету на 2018-й рік між Урядом та Асоціацією. За словами Сергія Соломахи, в проект Державного бюджету, Податковий та Бюджетний Кодекси будуть внесені зміни, які не погіршать фінансову ситуацію міських, селищних та сільських рад. Досягнуто домовленості, що пропозиції, які напрацювала Асоціація міст України, парламентарії врахують при затвердженні  головного фінансового документу на наступний рік.  

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

КП«Миргородтеплоенерго» інформує  про намір зміни тарифів

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

17 червня 2020 року о 9.00 скликається  чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     

Графік зупинок котелень КП «Миргородтеплоенерго» для ремонту на 2020 рік по м. Миргород 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net