Военкомат
Конференція "Енергоефективність у громадах"
2016-06-24

22-23 червня в с. Сосновка Полтавської обл. у рамках програми GIZ "Енергоефективність у громадах" відбулась щорічна підсумкова конференція "Інструменти для сталого зростання міст".

Конференцію проведено за підтримки Європейського Союзу, Федерального Уряду Німеччини - Міністерства економічного розвитку та співробітництва (BMZ), Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Полтавської ОДА.

В дводенному заході взяли участь іноземні експерти, представники органів державної влади, представники міст партнерів Проекту GIZ "Енергоефективність у громадах", комунальних підприємств. Місто Миргород представляли заступник міського голови С.В.Павленко, спеціалісти відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту В.В.Горбань та Т.Ю.Наумова.

Заступник директора проекту GIZ "Енергоефективність у громадах" в Україні Іма Хренова-Шимкіна зазначила, що енергосервіс є ефективним інструментом для вирішення завдань муніципалітетів по підвищенню енергоефективності міста, забезпечення його "довгими та дешевими" коштами. Отже, головним завданням є розробка візії та стратегії енергоефективного міста, ефективної системи енергоменеджменту, затвердження програми енергоефективності на місцевому рівні.

Зміст цієї концепції полягає в тому, що енергоефективні заходи в державних і муніципальних будівлях впроваджуються енергосервісними компаніями (ЕСКО), як українськими, так і іноземними, за власні чи запозичені кошти на умовах енергосервісного договору.

Наприклад, муніципальна будівля, дитсадок чи школа, отримує теплі приміщення (за рахунок інвестора без витрачання коштів з місцевого бюджету), а по закінченні енергосервісного договору бюджет у свою чергу отримує економію коштів.

Представник ТОВ "ФІАТУ" Інна Платонова, що є партнером Європейського Союз щодо проведення енергетичного аудиту в Україні та багаторічним партнером м. Миргород, висловила подяку м. Миргород за продуктивну співпрацю, оперативність робіт по втіленню проектів енергоефективності та готовність до подальшої співпраці щодо впровадження інструментів енергоменеджменту.

 

Іма Хренова-Шимкіна з представниками м. Миргорода;

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОКВПВГ "Миргородводоканал" повідомляє:

ОКВПВГ "Миргородводоканал" інформує про намір здійснити зміну тарифів на 2018 рік:

     
     
Повідомлення про оприлюднення

Повідомлення  про оприлюднення проекту регуляторного акта

     
     
Результати конкурсного відбору виконавців будівельних робіт

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що за результатами конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста, що відбувся 09 серпня 2018 року, визначені виконавці будівельних робіт  по наступних об’єктах:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net