Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Конференція "Енергоефективність у громадах"
2016-06-24

22-23 червня в с. Сосновка Полтавської обл. у рамках програми GIZ "Енергоефективність у громадах" відбулась щорічна підсумкова конференція "Інструменти для сталого зростання міст".

Конференцію проведено за підтримки Європейського Союзу, Федерального Уряду Німеччини - Міністерства економічного розвитку та співробітництва (BMZ), Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Полтавської ОДА.

В дводенному заході взяли участь іноземні експерти, представники органів державної влади, представники міст партнерів Проекту GIZ "Енергоефективність у громадах", комунальних підприємств. Місто Миргород представляли заступник міського голови С.В.Павленко, спеціалісти відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту В.В.Горбань та Т.Ю.Наумова.

Заступник директора проекту GIZ "Енергоефективність у громадах" в Україні Іма Хренова-Шимкіна зазначила, що енергосервіс є ефективним інструментом для вирішення завдань муніципалітетів по підвищенню енергоефективності міста, забезпечення його "довгими та дешевими" коштами. Отже, головним завданням є розробка візії та стратегії енергоефективного міста, ефективної системи енергоменеджменту, затвердження програми енергоефективності на місцевому рівні.

Зміст цієї концепції полягає в тому, що енергоефективні заходи в державних і муніципальних будівлях впроваджуються енергосервісними компаніями (ЕСКО), як українськими, так і іноземними, за власні чи запозичені кошти на умовах енергосервісного договору.

Наприклад, муніципальна будівля, дитсадок чи школа, отримує теплі приміщення (за рахунок інвестора без витрачання коштів з місцевого бюджету), а по закінченні енергосервісного договору бюджет у свою чергу отримує економію коштів.

Представник ТОВ "ФІАТУ" Інна Платонова, що є партнером Європейського Союз щодо проведення енергетичного аудиту в Україні та багаторічним партнером м. Миргород, висловила подяку м. Миргород за продуктивну співпрацю, оперативність робіт по втіленню проектів енергоефективності та готовність до подальшої співпраці щодо впровадження інструментів енергоменеджменту.

 

Іма Хренова-Шимкіна з представниками м. Миргорода;

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

Оголошено другий набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

29 травня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за номером  5-25-01.

     
     
Оголошення

Результати розгляду електронних петицій

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net