Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Клумба замість смітника
2022-06-21

Останнім часом проблема стихійних звалищ у нашому місті стала однією з найгостріших. І прикро, що люди не розуміють того, що звалища -  це територія їхньої відповідальності та безпосередня участь в забрудненні міста. Варто зазначити, що всі відходи є об’єктом права власності, а відповідно до положень Цивільного кодексу, власник не може використовувати право власності на шкоду правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію та природні якості землі. 

Відтак, відповідно до ЗУ “Про відходи”, забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів та сміття, у тому числі побутових відходів на території міст та інших населених пунктів та в інших місцях, що може створювати небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров’я людини. Тобто, розміщувати відходи та сміття дозволяється лише у спеціально відведених для цього місцях, які не допускають негативного впливу відходів на довкілля та здоров’я людей, а також естетичного вигляду міста.

Тому, в першу чергу, власник відходів повинен дотримуватися вимог поводження з ними та не допускати засмічення та забруднення території. Дуже гарну практику у боротьбі з такими стихійними звалищами розпочала інспекція з благоустрою - у  центрі міста замість смітника облаштувала клумбу. Там, де люди раніше викидали сміття, а також, де неодноразово ловили порушників, притягували їх до відповідальності, посадили зелені насадження. Спільно із КП “Спецкомунтранс” там розбили клумбу. Вони також закликають містян підхопити таку ініціативу та перетворювати смітники на квітники на своїх округах. Тим паче, в умовах війни потрібно цінувати та дбати про чистоту і  благоустрій міста, всієї громади. 

Тетяна Лукаш,

інспектор по роботі з органами самоорганізації населення (округ  2)

ОГОЛОШЕННЯ
     
Багатоцільова грошова допомога для ВПО

Шановні миргородці!

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності громади!

Про підтримку від компанії  Orlovsky Consulting GbR

     
     
Щеплення собак та котів проти сказу

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ТВАРИН ТА МЕШКАНЦІВ МІСТА!

29 червня по вул. Осипенка та Магістральна (Гаряжин х-р) проводитиметься обов’язкове щеплення собак та котів проти сказу.

29 та 30 червня по вул. Котляревській проводитиметься обов’язкове щеплення собак та котів проти сказу.

Вартість щеплення становить 15,50 коп.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net