Военкомат Центр зайнятості АМУ
Кавунова велопаті для леді в червоному вже цієї неділі!
2019-08-16

18 серпня миргородських панянок запрошують на кавунову велопаті. Що для цього потрібно: одягти червоне вбрання та прибути о 17.00 на центральну площу. Організатори (відділ муніципальних ініціатив інвестицій та енергоменеджменту міської ради) обіцяють багато цікавого та креативного: велопроїзд, майстер по  виготовленню екосукні, призи, фотосесія, смаколики.

Навіщо проводяться такі події? Окрім веселощів, організатори хочуть привернути увагу до безпеки на дорогах, до взаємоповаги на дорозі та дотримання правил дорожнього руху всіх учасників. Пропаганда  екологічно дружнього транспортного засобу, актуального не лише в нашому курортному місті, а й по всій Україні. Чому саме дівчачий велопарад? Щоб довести і самим дівчатам, що містом можна рухатися на велосипеді не лише в спортивному, а й в гарній сукні і на підборах. І щоб місцеві водії звиклися з думкою, що в нашому місті багато жінок-велосипедисток і з кожним роком ставатиме все більше. І що не можна притискати велосипедиста до бордюрів. Щоб привернути увагу тих, хто приймає рішення щодо необхідності фінансування розбудови безпечної велоінфраструктури. До зустрічі на велопаті 18 серпня, - йдеться у повідомленні у соціальних мережах.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Інвестиційний атлас надрокористувача

Увага!  Державна служба геології та надр України запустила інвестиційний  атлас надрокористувача!

     
     
До уваги підприємців!

Звертаємось до усіх небайдужих, суб'єктів господарювання, фізичних осіб-підприємців, які мають можливість придбати та благодійно надати допомогу для медичних закладів:

     
     
Увага! Конкурс!

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:

 послуги зі страхування об'єкту реконструкції, будівельно-монтажних робіт та відповідальності перед третіми особами при проведенні будівельно-монтажних робіт на об'єкті, в рамках реалізації проєкту «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова, 5 в м. Миргород Полтавська обл.» Коригування.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net