Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
«Кава з підприємцями»: нова традиція спілкування між бізнесом і владою
2021-09-03

У Центрі підтримки та розвитку бізнесу   відбулася зустріч заступника міського голови Наталії Молочко з миргородськими підприємцями. За чашкою кави у неформальній атмосфері  напередодні професійного свята Дня підприємця присутні обговорили нагальні питання місцевого бізнесу, а також шляхи налагодження ефективної співпраці між владою та підприємцями Миргородської громади.

Наталія Володимирівна привітала підприємців зі святом та висловила сподівання на подальшу конструктивну, плідну співпрацю влади і бізнесу. А також розповіла про ті напрямки, які діють і розробляються владою для активізації та підтримки бізнесу. Навела приклади такого партнерства та акцентувала увагу на реалізованих проєктах підприємців у співпраці з міжнародними організаціями. Вона запросила учасників цієї зустрічі активно долучатися до місцевих ініціатив та пропонувати бачення подальшого економічного розвитку громади.

Миргородською міською радою на сьогодні розробляються основні напрямки співпраці щодо розвитку та підтримки малого бізнесу громади. За результатами напрацювань будуть внесені зміни у Комплексну програму розвитку малого підприємництва Миргородської міської територіальної громади на 2021-2025 роки. Для цього на вебсайті Миргородської міської ради розміщено опитування з метою  подальшого узагальнення пропозицій підприємців для  оновлення програми підтримки бізнесу. А ще створено розділ для інформування підприємців з актуальних питань.

Під час невимушеної розмови учасники розповіли про свою діяльність, відкрито поділилися основними проблемами, з якими зіштовхнулися останнім часом через епідеміологічну ситуацію.

Наступна подія для підприємців, де їх вислухають і почують - це Форум 16-17 вересня 2021 року за проєктом "Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії". Зареєструватися на форум можна за посиланням https://cutt.ly/DWnlaGg.

Проєкт виконується в рамках Програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 02 лютого  2023 року

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
     
Про зміну режиму роботи

Про зміну режиму роботи для працівників апарату міської ради та її виконавчих органів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net