Военкомат Центр зайнятості АМУ
«Караоке на майдані» їде до Миргорода
2018-03-22

Вихованки Миргородської дитячої музичної школи ім. А.П. Коломійця  підкорили членів журі Міжнародного конкурсу «PREMIER»: Вікторія Величко – лауреат І ступеня, Елеонора Дишлева –лауреат ІІ ступеня, вокальний дует «Ельві» у складі Елеонори Дишлевої і Вікторії Величко – лауреат І ступеня. Учасниці запам’яталися своїм артистизмом членам журі. Ігор Кондратюк навіть пожартував, що «Караоке на майдані» їде тепер до Миргорода!

У Києві в Українському Домі відбувся Міжнародний конкурс «PREMIER». Це важлива культурна подія, вона об’єднала талановитих виконавців з різних країн як професіоналів, так і маленьких зірочок. У конкурсі взяли участь 59 дітей лише з естрадного вокалу.

Конкурс проходив у таких номінаціях: хореографія, академічний вокал, народний вокал і естрадний вокал. До складу журі в номінаціі "естрадний вокал" увійшли: Ігор Кондратюк, Віталій Білоножко, Тетяна Піскарьова, Галина Голубєва, Іштван Геді. Було круто!!!

П.А.Помарнацький,

завідувач відділу
  сольного та хорового співу

ОГОЛОШЕННЯ
     

Запрошуємо 29 лютого  на центральну площу міста на театралізоване свято Масниці «Сонце зустрічаєм, сонце величаєм!»

     
     
Оголошення про фінансовий аудит

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області"

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net