Военкомат Центр зайнятості АМУ
Їхню творчість об’єднала любов до природи
2016-02-03

Днями у Миргородському краєзнавчому музеї відкрито іще одну колективну виставку мистецьких робіт. Цього разу трьох авторів: ландшафтного дизайнера і фітохудожника Атти Шевченко, майстра лозоплетіння Галини Попи та юної художниці-вишивальниці Анастасії Хриптової. І хоч майстрині працюють у різних жанрах і з різними матеріалами – їхні роботи об’єднує одне-єдине – любов до природи. Організатором цієї виставки стала  Заслужений майстер народної творчості України, неперевершена миргородчанка Атта Шевченко.

І хоча Атта Юріївна народилася не в Миргороді - миргородці давно вважають її своєю, бо ця майстриня одягає  наш  курорт «Миргород» у зелені шати й прикрашає коштовностями із квітів. Ось ця краса знайома і близька всім. Кожного року ми бачимо якісь нові зелені галявини, прикрашені незвичними для нашої місцевості деревами й кущами, чудові клумби, оригінальні фітокомпозиції. Одне з найоригінальніших її творінь -  малюнки пухом на оксамитовому папері.

 Дуже болісно Атта Юріївна сприймає події, що відбуваються на сході України. І саме на ці події вона відгукнулася  роботами «У відчаї: війна» і «Смуток. Тато на війні». Зрозуміло, творчість Атти Юріївни неодноразово відзначали  Почесними грамотами, золотою і срібною медалями досягнень народного господарства... Вона також удостоєна звання Заслуженого майстра народної творчості України. І судячи з робіт, що ми бачимо на виставці, це справді заслужений майстер, який має чимало учнів і послідовників, яких майстриня надихнула на свою творчість.

Одна з її послідовниць – майстер лозоплетіння Попа Галина Вікторівна, колишня жителька Житомирщини. Після Чорнобильської аварії в 1986 році вона відпочивала на миргородському  курорті і вперше познайомилася із роботами Атти Шевченко. І наскільки вони її вразили до глибини душі, що просто наштовхнули на новий вид діяльності, на новий вид творчості. Зараз Галина проживає у Миргороді й займатися улюбленою справою – лозоплетінням. Її роботи світлі, сонячні... Вони ніби дихають, видихають оте сонце, що лоза набрала за все літо.

І ще одна учасниця цієї виставки, юна художниця-вишивальниця Анастасія  Хриптова Анастасія, яка вишиває художні картини з десяти років й уже досягла майстерності у своїх роботах. Виставка триває, долучайтеся до народної творчості миргородських майстрів!

Віра ЯВТУШЕНКО

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Оголошення про намір здійснення перерахунку тарифів

До уваги споживачів послуг централізованого водопостачання та водовідведення!

     
     
Оголошується конкурс

Оголошується конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна -  нежитлової будівлі:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net