Военкомат Центр зайнятості АМУ
Єгор Воронцов – переможець конкурсу «Народні інструменти»
2016-07-08

5 липня у Районному будинку культури відбувся концерт лауреатів конкурсу «Народні інструменти», який було проведено у межах фестивалю «В гостях у Гоголя». 22 музики (гитаристи, бандуристи, баяністи, акордеоністи) з Київа, Харкова, Миргорода, Хорола, Донецьку показали досить високий рівень майстерності перед досвідченим жюрі з Харківського університету мистецтв ім. І. П. Котляревського, яке очолив заслужений артист України, професор Володимир Доценко.

Кращими стали бандуристка Олена Михайловська (Миргород), гитаристи – Ярослава Косінова (Харків), Георгій Огнєв (Донецьк), Марк Дем’янченко (Харків), Юрій В’язінько (Миргород), акордеоніст Назарій Ковальчук (Миргород). А кращим з найкращих став наш земляк, який зараз вчиться у Київському музичному музучилищі ім. Р. Гліера – Єгор Воронцов.

Після концерту нам вдалося побесідувати з володарем «Гран-Прі» гитаристом Єгором Воронцовим.

Єгор розповів, що в Миргород він приїхав семирічним хлопчиком з далекої заполярної Воркути. Його батько – Костянтин Миколаєвич, шахтар, якось приїхав на відпочинок у Миргород – і вподобав наш край. Як тільки вийшов на пенсію – одразу переїхали в омріяне місто.

З дитинства Єгор захоплювався футболом та шахами. Але коли почув, як грають на гітарі його сусідка та однокласник, що навчалися в Миргородській музичній школі ім. А. П. Коломійця, закохався у цей інструмент. Але два роки він не міг вступити до цього навчального закладу. «У нас великий конкурс, ‑ пояснює директор школи Ірина Кацарська, ‑ і для того, щоб вступити до школи, передусім треба вчасно прийти: у травні, а не у вересні!». Отже, в 11 років Єгор вступив у 1 клас музичної школи, де на нього чекав легенда нашого міста – Митрофан Михайлович Карпенко.

«Я з ними не займаюсь, я створюю умови для самостійних занять, самостійного розвитку», ‑ поділився своїм секретом Митрофан Михайлович.

«Вчитель був особливо наполегливим! Урок тривав не 45 хвилин, а 2, а то й 3 години. І у нас ніколи не було канікул. Навіть коли музична школа закривалася на ремонт, ми займалися у вчителя вдома. А от в старших класах, останні 2 роки навчання, я вже більше займався сам, а Митрофан Михайлович мене тільки направляв, радив, але вже не сидів зі мною по 2‑3 години», ‑ розказав Єгор.

Минулого року Єгор вступив до Київського музичного училища, витримавши конкурс 4 абітурієнти на місце. Успішно вчиться, отримує стипендію, готується до фахового конкурсу.

Його батьки хвилюються, чи зможе їх син заробити на життя гітарою… «Зможу!», ‑ впевнено сказав Єгор. «Я вже заробляю. В Києві є можливість заробляти концертами, та і в Миргороді – також. Але я зараз цим не захоплююсь. Головне зараз для мене – вчитися!»

Тетяна Казакова,

фото Анфіси Сметаніної

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net