Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Яким буде День молоді в Миргороді?
2018-05-30

24 червня в Україні – День молоді. Заходи до цього святкового дня обговорили на засіданні організаційного комітету. На першому робочому зібранні, яке провів заступник міського голови Борис Баришполець, було сконцентровано увагу на форматі свята та його наповненні. Розважальні заходи мають бути цікавими для молоді, - зазначили члени оргкомітету.

Було обговорено місце та орієнтовний план проведення святкових заходів, організацію розважальної частини та забезпечення громадського порядку. До організації та підготовки свята будуть залучені працівники відділу культури, освіти, молоді та спорту, комунальні служби, правоохоронці. Серед попередньо анонсованих заходів: спортивні змагання, пінна дискотека з діджеями, перегляд відеофільмів.

Остаточний сценарний план вирішили затвердити на черговому засіданні оргкомітету. Крім цього, на засіданні також було обговорено організаційні питання щодо проведення в місті інших календарних свят, які припадають на червень.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

07 грудня  2021  року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
     
Cкликається чергове засідання виконавчого комітету

17 грудня 2021 року о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Засідання постійної комісії з питань соціальної політики

07 грудня 2021 року о 10.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net