Военкомат Центр зайнятості АМУ
Із засідання бюджетної комісії
2017-04-07

На засіданні постійної комісії з питань бюджету, інвестицій та підприємництва, що відбулося 06 квітня, розглянули профільні питання порядку денного 23 сесії міської ради. Детально було обговорено заходи по реалізації Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2015-2018 роки, Програми благоустрою міста на 2017 – 2021 роки та Програми капітального ремонту житлового фонду Миргорода на поточний рік.

Після докладного обговорення змін та доповнень було підтримано проекти рішень щодо переліку об’єктів на 2017 рік по ремонту дорожньо-мостового господарства і об’єктів благоустрою міста та  переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища міста у 2017 році.

Проголосували на засіданні також і питання оздоровлення та відпочинку дітей, розвитку фізичної культури і спорту відповідно до заходів міських програм.

А от проекти рішень щодо затвердження передавальних актів комунальних підприємств «Комбінат благоустрою і озеленення» та «Ритуал» вирішили залишити на подальше опрацювання.

Загалом члени профільної комісії обговорили матеріали 15 питань порядку денного.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень

У рамках проєкту ЄС/ПРООН підготовлені наступні безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень: 

  

     
     
Скликається виконком

19 серпня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається засідання виконавчого комітету

     
     
Телестудія "Миргород" інформує!

До уваги телеглядачів!  Із 4 серпня  телестудія "Миргород" змінює формат і час  виходу в кабельних мережах ТОВ "Орбіта"! 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net