Военкомат Центр зайнятості АМУ
Із засідання бюджетної комісії
2017-04-07

На засіданні постійної комісії з питань бюджету, інвестицій та підприємництва, що відбулося 06 квітня, розглянули профільні питання порядку денного 23 сесії міської ради. Детально було обговорено заходи по реалізації Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2015-2018 роки, Програми благоустрою міста на 2017 – 2021 роки та Програми капітального ремонту житлового фонду Миргорода на поточний рік.

Після докладного обговорення змін та доповнень було підтримано проекти рішень щодо переліку об’єктів на 2017 рік по ремонту дорожньо-мостового господарства і об’єктів благоустрою міста та  переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища міста у 2017 році.

Проголосували на засіданні також і питання оздоровлення та відпочинку дітей, розвитку фізичної культури і спорту відповідно до заходів міських програм.

А от проекти рішень щодо затвердження передавальних актів комунальних підприємств «Комбінат благоустрою і озеленення» та «Ритуал» вирішили залишити на подальше опрацювання.

Загалом члени профільної комісії обговорили матеріали 15 питань порядку денного.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Відбудеться засідання громадської ради

23 січня 2020 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net