Военкомат Центр зайнятості АМУ
Із Днем захисника України!
2017-10-14

Шановні воїни, ветерани війни і Збройних сил! Дорогі миргородці!

Щиросердечно вітаю вас з Днем захисника України та Днем козацтва!  Ці свята єднають людей багатьох поколінь. В усі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. Захист держави став справою всіх українців.

Нащадки козаків демонструють силу нескорених українських воїнів, які нині відстоюють незалежність та суверенітет України. Тому бажаю всім захисникам міцного здоров’я, звершення всіх мрій та бажань, довгих років мирного життя, уваги турботи рідних і близьких. Я хочу висловити сердечну подяку кожному воїну, кожному командиру за високий професіоналізм, звитягу, героїзм, за справжній український бойовий дух, які вони щоденно проявляють під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Батьківщині.

Від депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради щиро бажаю усім добробуту і затишку, миру і злагоди щодня, здоров'я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди.

Із повагою

міський голова Сергій Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Оголошення про намір здійснення перерахунку тарифів

До уваги споживачів послуг централізованого водопостачання та водовідведення!

     
     
Оголошується конкурс

Оголошується конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна -  нежитлової будівлі:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net