Военкомат Центр зайнятості АМУ
IV Миргородський Різдвяний забіг
2019-01-08

7 січня миргородці влаштували спортивне свято - Різдвяний забіг і велопроїзд. У такий спосіб більше півсотні відчайдух морозного дня відзначили релігійне свято. Після бадьорої розминки  спортсмени грілися гарячим чаєм, а переможці були нагороджені призами. Організатори різдвяного заходу - відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради і миргородські активісти - Костянтин Федоренко та Дмитро Коломойцев.

Стартувала акція о 9:30 від центральної арки входу курорту "Миргород". 56 любителів активного відпочинку пробіглися та проїхалися визначеним маршрутом. Успішно здолавши дистанцію, бігуни та велосипедисти грілися чаєм, ділилися враженнями, грали в безпрограшну лотерею та отримали призи від спонсорів. Еко-чашки -  від приватних підприємців Олени Булойчик та Інни Ковальської, що були закуплені в рамках різдвяного ярмарку та започаткованої активістками Ольгою Шульгою та Мариною Усик еко-акції #менівсвою за проектом "Врятуй планету". Організатори заходу дякують учасникам та підприємцям, які долучаються до реалізації громадських акцій.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Відбудеться засідання громадської ради

23 січня 2020 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net