Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Історії успіху місцевого бізнесу
2021-11-08

Малий та середній бізнес має безліч викликів, а під час пандемії COVID-19 викликів стає ще більше. Та є підприємці, котрі і в ці часи змогли розвивати свою справу та створювати нові робочі місця. У Миргороді та Новоград-Волинському діє проєкт «Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії». Проєкт підтримує місцевих підприємців, навчає й показує нові можливості, допомагає порозумітися з місцевою владою. 

До участі в проєкті запрошуються усі підприємці двох громад-учасниць. У проєкті передбачаються семінари, навчальні поїздки, тренінги, опитування підприємців та покращення місцевих програм підтримки.

Серед учасників проєкту опинилися герої сьогоднішнього  відео – родина Блонських, які виготовляють крафтові сири у самому серці України. Вони також брали участь у навчаннях і готові поділитися досвідом створення та розвитку власного бізнесу.

Родина Блонських переїхала до села Вовнянка Полтавської області у 2014 році. Свою справу з виготовлення крафтового козячого сиру починали удвох самотужки, без найманих працівників, закуповуючи молоко.

За цей час створили власну козину ферму із 22 дійними козами, наймають до 4-6 сезонних працівників. Окрім виготовлення крафтового сиру, приймають гастротури й екскурсії та мріють про власну садибу для розвитку зеленого туризму. Впевнені, що в селах можна і потрібно розвивати власну справу, тож радо діляться досвідом та надихають інших.

Садиба родини Блонських, тел. (063) 489 94 29

Проєкт виконується в рамках програми «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», який спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 02 лютого  2023 року

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
     
Про зміну режиму роботи

Про зміну режиму роботи для працівників апарату міської ради та її виконавчих органів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net