Миргород фестивальний Военкомат
ІМР підписав Меморандум про взаєморозуміння
2013-10-25

ІМР підписав Меморандум про взаєморозуміння з Програмою розвитку державно-приватного партнерства: започатковане співробітництво для виконання Проекту "Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород"

Київ, 25 жовтня 2013 р. керівники проектів, що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) - "Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород" та "Програма розвитку державно-приватного партнерства" - виконавчий директор ІМР Руслан Тормосов та Директор Програми Мік Мюллей - підписали Меморандум про взаєморозуміння з метою визначення умов співробітництва між Проектом «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород» (МАДЕМ), що його виконує  ВБО «Інститут місцевого розвитку», та Проектом "Програма розвитку державно-приватного партнерства", що його виконує компанія FHI 360, задля координації зусиль з питань надання технічної допомоги у сфері підвищення ефективності використання наявних ресурсів задля сприяння розвитку альтернативної енергетики Україні. Співробітництво місцевих громад та органів місцевого самоврядування з комерційними структурами на засадах державно-приватного партнерства сприятиме розвитку спроможності впровадження технологій відновлюваної енергетики разом з енергоефективними експлуатаційними технологіями на основі місцевих відновлюваних й альтернативних джерел енергії для заміщення викопних видів палива у сфері теплопостачання і гарячого водопостачання.

Меморандум визначає, що обидва проекти:

сприятимуть впровадженню проектів державно-приватного партнерства в ключових секторах шляхом надання допомоги обраним містам України на всіх етапах підготовки проекту: від концепції до представлення пілотних проектів на ринку через прозорий та конкурентний конкурс;

проводитимуть заходи з навчання та інформування в обраних містах України, які бажають підготувати та реалізувати проекти державно-приватного партнерства;

створюватимуть умови для запобігання глобальним змінам клімату та розвитку чистої енергетики в Україні.

За матеріалами сайту http://www.mdi.org.ua/

ОГОЛОШЕННЯ
     
Свято Останнього дзвоника у школах міста

Графік проведення свята:

     
     
Літні канікули з ЦЕВ!

Запрошуємо школярів провести літні канікули із Центром естетичного виховання!

     
     
Концерт ансамблю "Миргородський сувенір"

Запрошуємо миргородців та гостей на концерт ансамблю народної пісні "Миргородський сувенір". Початок 27 травня о 19 год на центральній площі!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net