Военкомат Центр зайнятості АМУ
ІІІ Шведсько-український форум з енергоефективності та чистих технологій
2016-11-15

У Вінниці відбувся ІІІ Шведсько-український форум з енергоефективності та чистих технологій. Серед більш ніж сотні учасників заходу – керівники органів місцевого самоврядування і комунальних підприємств з усієї України, представники шведських компаній, міжнародних фінансових організацій, що надають фінансування на реалізацію проектів з енергоефективності й охорони довкілля, місцевого бізнесу, експерти і науковці. Участь у Форумі взяв і заступник міського голови Костянтин Кірпосенко.

Метою форуму є обговорення потреб українських міст та регіонів у сферах енергоефективності, управління відходами, водоочищення, охорони довкілля та представлення найсучаснішого шведського досвіду у вирішенні цих питань.
  З вітальним словом зі шведської сторони виступили Мартін Хагстрьом, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні та Бьянка Дохторович, регіональний менеджер Шведської торгової та інвестиційної ради (Business Sweden).
  Посол зауважив, що для шведської сторони цей форум – можливість поділитися досвідом щодо дуже важливих речей: чистого повітря та води, заходів щодо поводження з різними типами відходів, перетворення їх на ресурси, а не на проблеми. Адже нині у Швеції на сміттєзвалища відправлють лише 0,75 відсотків відходів, все решта – переробляється у енергію та інші матеріали. За його словами Вінниччина була обрана місцем проведення потужного міждержавного заходу не випадково, оскільки це регіон, в якому вже ефективно впроваджуються комплексні програми в галузях альтернативної біоенергетики, відновлювальних джерел енергії, створюються ефективні прозорі механізми їх реалізації, а також існує велика зацікавленість в інноваційних рішеннях.
  В ході Форуму здобутки міста Вінниці у сфері енергоефективності презентував заступник міського голови Владислав Скальський.
  Представники міжнародних організацій (ЄБРР, Е5Р, Північної екологічної фінансової корпорації Nefco) розповіли присутнім про можливості використання фінансових інструментів для впровадження проектів з енергоефективності.
  Також учасники Форуму обговорили у форматі панельних дискусій основні програми і тенденції у сферах водопостачання і водовідведення, поводження з твердими побутовими відходами, енергоефективності для житлового і промислового сектору, а також відновлювальної енергетики.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання бюджетної комісії

13.11.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
     
Засідання регламентної комісії

  13 листопада 2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net