Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
І (відбірковий) етап Чемпіонату області з основ підприємництва "Крок до бізнесу"
2023-03-16

16 березня 2023 року в управлінні освіти, молоді та спорту відбувся І (відбірковий) етап  Чемпіонату області з основ підприємництва "Крок до бізнесу". Конкурс було проведено з метою підвищення рівня обізнаності учнівської молоді в питаннях розвитку підприємництва у формі економічної ділової гри – комп’ютерної симуляції.

Учні ОЗО «Миргородська гімназія №3», ОЗО «Миргородський ліцей ім І.А.Зубковського», Миргородської гімназії №2 «Гелікон» та Кибинської гімназії спробували себе у ролі підприємців, які приймають економічні рішення, що ведуть до фінансового успіху (покупка або продаж продукції, оплата праці, найм чи звільнення працівників, реалізація продукції в умовах конкуренції).

Змагаючись за найбільший прибуток, перемогу здобули учні Кибинської гімназії (керівник Коваленко І.В). ІІ місце посіла команда ОЗО «Миргородська гімназія №3» (керівник Сизоненко І.М.), ІІІ місце – Миргородська гімназія №2 «Гелікон» (керівник Лях О.М.).

Вітаємо переможців! Натхнення вам, ніколи не втрачайте оптимізму, не звертайте з шляху успіху і удачі, не забувайте про мрії і впевнено прагніть  їх здійснення!

 

 

Наталія ПОГИБКО,

інспектор управління освіти, молоді та спорту

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

27 березня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем Миргородської міської ради Олександром Васильовичем Гуржієм. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
ВАКАНСІЇ

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 24 березня 2023 року

     
     
ОНОВЛЕНО ПЕРЕЛІК БОРЖНИКІВ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ!

Згідно з інформацією податкової служби, 5136 жителів громади станом на 1 березня 2023 року мають борг до бюджету громади зі сплати місцевих податків на загальну суму 14,6 млн.грн.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net