Военкомат Центр зайнятості АМУ
ХІІ ЩОРІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МАЛИХ МІСТ УКРАЇНИ
2017-08-02

28-29 липня 2017 року в м.Києві Асоціацією малих міст України проводилася ХІІ Щорічна конференція малих міст України на тему : «Економічний розвиток громад. Виклики та перспективи», участь у якій взяв міський голова Сергій Соломаха.

Учасниками форуму були: представники органів місцевого самоврядування малих міст та  об’єднаних територіальних громад, центральних органів державної влади, бізнесу, міжнародних програм технічної допомоги, експерти. Конференція проводилася в партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та Міністерством економічного розвитку та торгівлі України за  підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні», швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, шведсько-українського проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні» та проекту ЄС «Мери за економічне зростання». Формування спроможних громад залежить великою мірою від економічного зростання на їх територіях, збільшення робочих місць і надходжень до місцевих бюджетів. Перед громадами стоїть непросте завдання пошуку ресурсів для покращення життя мешканців. Тому метою конференції було  сприяти формуванню механізмів економічного зростання та реалізації інвестиційного потенціалу об’єднаних територіальних громад та малих міст України. Про це говорили на панельних дискусіях очільники міських та об'єднаних громад. Міський голова Миргорода Сергій Соломаха ділився досвідом залучення інвестицій для розвитку громади.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Планове  відключення електропостачання 

     
     
Оголошення

Миргородська міська територіальна виборча комісія  інформує

     
     
Оголошення

28 жовтня о 10.00  у сквері Слави  відбудеться покладання квітів із нагоди річниці визволення України від нацистських загарбників

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net