Военкомат АМУ
Хід проекту MO.GE.DI.CO
2018-09-26

26 вересня перший заступник міського голови Сергій Швайка провів засідання Робочої групи проекту Європейського Союзу MO.GE.DI.CO, де  було представлено нового менеджера проекту - Олександра Логозинського, що вступить у свої повноваження 1 жовтня.

Технічний експерт Проекту Ярослав Кривопиш повідомив, що енергоаудит ДНЗ №10 "Веселка" погоджено Командою підтримки Проекту та найближчим часом планується презентація енергоаудиту. Присутні обговорили поточний статус виконання робіт з підключення автоматичного онлайн-моніторингу та прогнозовані строки завершення робіт. Начальник відділу освіти Тетяна Колибельнік наголосила, що у ДНЗ №10 та ЗОШ №7 виконати заміну лічильників необхідно першочергово та здати ці два об'єкти до початку опалювального сезону.

Наприкінці члени Робочої групи спільно з виконавцем техніко-економічного обгрунтування по модернізації тепломереж опалюваного мікрорайону обговорили підготовку аналітичного звіту по котельні та окреслили можливі технічні перешкоди при подальшій проектній діяльності, зокрема обмеження містобудівної документації.

Після наради новий менеджер проекту відвідав усі об'єкти.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

"Круглий стіл" з активістами громадських чорнобильських організацій

     
     
Все про ОСББ

Запрошуємо голів будинкових комітетів, голів та членів правління ОСББ, ініціативні групи на зустріч з координатором проекту ПРООН HOUSES Вікторією Курилко, що відбудеться 23 квітня у актовій залі міської ради

     
     
Конкурс по відбору виконавців послуг по стерилізації безпритульних тварин

Відділ житлово–комунального господарства міської ради оголошує конкурс з відбору виконавців послуг по стерилізації безпритульних тварин на території м. Миргород Полтавської області.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net