Военкомат Центр зайнятості АМУ
Громадянська компетентність
2019-10-24

Формування громадянської компетентності на уроках освітньої галузі «Мистецтво» - ця тема була винесена на засідання міського методичного об’єднання вчителів предметів художньо-естетичного циклу, яке відбулося 22 жовтня 2019 року на базі відділу освіти Миргородської міської ради.

Із презентацією «Формування громадянської компетентності учнів на уроках образотворчого мистецтва» виступила Коморна В.В., вчитель ЗОШ №3. Вона наголосила, що головним завданням учителя є створення захоплюючої, емоційно піднесеної атмосфери, виховання в учнів ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток художніх інтересів, здібностей, естетичних ідеалів, критичного мислення.

Систему уроків із музичного мистецтва для учнів 5-7 класів, підбір музичного і пісенного репертуару, тематичних відеоматеріалів, що сприяють формуванню соціальної та громадянської компетентності презентувала вчитель ЗОШ №1 імені Панаса Мирного Дрімайло Н.М. Учасники зібрання прослухали  музичні твори українських композиторів, проспівали караоке українські та народні пісні, які використовуються в освітньому процесі.

Надзвичайно цікавою стала практична частина, під час якої педагоги вправлялися у крапковому малюванні (метод пуантилізм), майстер-клас та презентацію з якого показала вчитель ЗОШ №7 Ксьонз О.М.

 

Силко В.П.,

 методист методичного кабінету відділу освіти

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net