Военкомат Центр зайнятості АМУ
Громадянська компетентність
2019-10-24

Формування громадянської компетентності на уроках освітньої галузі «Мистецтво» - ця тема була винесена на засідання міського методичного об’єднання вчителів предметів художньо-естетичного циклу, яке відбулося 22 жовтня 2019 року на базі відділу освіти Миргородської міської ради.

Із презентацією «Формування громадянської компетентності учнів на уроках образотворчого мистецтва» виступила Коморна В.В., вчитель ЗОШ №3. Вона наголосила, що головним завданням учителя є створення захоплюючої, емоційно піднесеної атмосфери, виховання в учнів ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток художніх інтересів, здібностей, естетичних ідеалів, критичного мислення.

Систему уроків із музичного мистецтва для учнів 5-7 класів, підбір музичного і пісенного репертуару, тематичних відеоматеріалів, що сприяють формуванню соціальної та громадянської компетентності презентувала вчитель ЗОШ №1 імені Панаса Мирного Дрімайло Н.М. Учасники зібрання прослухали  музичні твори українських композиторів, проспівали караоке українські та народні пісні, які використовуються в освітньому процесі.

Надзвичайно цікавою стала практична частина, під час якої педагоги вправлялися у крапковому малюванні (метод пуантилізм), майстер-клас та презентацію з якого показала вчитель ЗОШ №7 Ксьонз О.М.

 

Силко В.П.,

 методист методичного кабінету відділу освіти

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комунальної комісії

13.12.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики 

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

На виконання вимог наказу ДКСУ від 28.11.2019 р. № 333 „Про затвердження Плану заходів щодо запровадження з 01.01.2020 р. Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та переходу на централізовану модель здійснення видатків усіх місцевих бюджетів у системі Казначейства», фінансове управління повідомляє:

     
     
Скликається сесія

19 грудня 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається 51 сесія міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження № 72-р підписав міський голова Сергій Соломаха

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net