Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Фінський День Енергетики
2016-09-23

Миргородський міський голова Сергій Соломаха взяв участь у Фінському Дні Енергетики, який відбувся у Києві. Захід організовано за сприяння Міністерства зайнятості та економіки Фінляндії і Фінського енергетичного клубу та під патронатом Посольства Фінляндії в Україні. Відкривав семінар Міністр зовнішньої торгівлі та розвитку Фінляндії Кай Мюкканен. Участь у заході також взяв Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Фінляндія в Україні Юха Віртанен.

На Фінському Дні Енергетики були представлені передові технології Фінляндії у галузі енергетики та приклади фінансових інвестицій в енергетику України з боку Світового Банку, корпорації НЕФКО, досвід ЄБРР. У рамках Фінського Дня Енергетики було обговорено найбільш ефективні моделі впровадження енергоефективних заходів, рентабельність енергетичних послуг і систему оподаткування енергії, а також рівень викидів від виробництва енергії. Учасники заходу отримали унікальну нагоду обговорити питання підвищення рівня енергоефективності міського господарства з представниками країни, яка стала одним із лідерів щодо впровадження енергоефективних технологій і нових вимог до будівель із позиції їх енергозатратності, -  поділився враженнями міський голова Сергій Соломаха.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Оголошення

Оголошення  щодо продовження договору оренди шляхом аукціону - нежитлове приміщення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net