Военкомат Центр зайнятості АМУ
Фестиваль вуличних культур до Дня молоді
2017-06-27

Цьогорічний день молоді в Миргороді відзначили у форматі фестивалю вуличних культур. Активісти молодіжної громадської організації "Передвижник" запозичили цю ідею у харків'ян та додали місцевого колориту.

Розпочався день зі спортивних змагань. 14 любительських команд з різних міст України грали в стрітбол 3 на 3 в центрі міста. Святкова атмосфера сприяла гарному настрою спортсменів та вболівальників, які збиралися підтримати учасників змагань. Напружена боротьба на майданчиках точилась до останніх секунд. Третє місце здобула команда "Ураган" (м. Миргород). У напруженій боротьбі за перше місце сильнішими виявились спортсмени з команди "Полтава" (м. Полтава). Гравці команди "Бразерс" (м. Миргород) здобули срібло. Переможці отримали  призи та грамоти від міської ради.

Силами на центральній площі мірялися також брейк-дансери. Брейкбаттли організували  PLT Hip-Hop Community (Полтава). 12 танцюристів, в основному полтавці і миргорордці, змагалися у двох номінаціях: «Початківці і діти» та «Профі». Баттли супроводжувались виступами діджеїв та мс. Перемогу здобули: у категорії «початківці і діти» бібой Джорж (7 років, Полтава), у категорії «Профі» бібой Муравей (Миргород). Завершилися суботні святкування гучним реп-концертом за участю харківського бітбокс дуету, місцевого гурту ТЕНК та суперфіналіста шоу "Україна має талант", відомого репера з Полтави Артема Лоїка.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Оголошення про намір здійснення перерахунку тарифів

До уваги споживачів послуг централізованого водопостачання та водовідведення!

     
     
Оголошується конкурс

Оголошується конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна -  нежитлової будівлі:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net