Военкомат Центр зайнятості АМУ
Енергоефективність в багатоквартирному житловому будинку
2019-04-12

Про енергоефективність в багатоповерхівках, мотивацію та фінансову підтримку енергоощадних заходів йшлося на семінарі для представників багатоквартирних будинків, що відбувся 11 квітня у залі засідань міської ради за участі заступника міського голови Сергія Михайленка.

Модератором інформаційного заходу був регіональний експерт IFC Володимир Колієнко.  Розпочався захід з мотиваційного відео, де було продемонстровано невтішну ситуацію з житлом у різних країнах та шляхи виправлення і поліпшення стану житла. Зацікавленим керівникам багатоквартирних будинків розповіли про необхідність і можливості  проведення енергоефективних заходів, на прикладі успішних ОСББ показали покрокові заходи для економії енергоносіїв і коштів. Також Володимир Колієнко проінформував про програму "Енергоефективність в Україні" та діяльність  Фонду енергоефективності, відповів на запитання активних учасників, які зацікавилися фінансовою допомогою для продовження заходів з енергоефективності у їхніх будинках.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net