Военкомат Центр зайнятості АМУ
"Енергоефективність та відновлювальні джерела енергії: сьогодення та перспективи"
2017-11-08

У Києві відбулася щорічна конференція "Енергоефективність та відновлювальні джерела енергії: сьогодення та перспективи", яку провела Асоціація з енергоефективності та енергозбереження під егідою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки  Європейської ініціативи "Угода Мерів", GIZ та USAID в рамках XII Міжнародного конгресу "Інституційні та технічні аспекти реформування ЖКГ".

Освоювала нові законопроекти з енергоефективності спеціаліст відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту міської ради Валентина Горбань. На професійному бізнес-майданчику йшлося про енергозбереження у сфері ЖКГ. Учасники конференції обговорили основну проблему - врегулювання на законодавчому рівні питання енергоефективності будівель. Розглянули проект Закону "Про енергетичну ефективність", акцентували увагу на загальних моментах законопроекту: термомодернізація будівель, публічні закупівлі енергоспоживчих продуктів, пов'язаних з енергоспоживанням, система зобов'язань з енергоефективності та її альтернативні варіанти, енергетичний аудит та енергоменеджмент, інтелектуальний облік енергії, стимулювання енергоефективності, відповідальність.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні відвідувачі Пенсійного фонду!

Для одержання послуг в умовах продовження карантину в органах Пенсійного фонду запроваджено попередній запис на прийом до спеціалістів відділів обслуговування громадян.

     
     
Тимчасові графіки руху пасажирських перевезень (ОНОВЛЕНО)

 УВАГА!!! Тимчасові графіки руху пасажирських перевезень  з 25 травня 2020 року

     
     
До уваги суб’єктів господарювання!

При відновленні діяльності об'єктів торгівлі та побутового обслуговування, просимо користуватися вимогами Постанов головного державного санітарного лікаря України:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net