Военкомат Центр зайнятості АМУ
"Енергоефективність та відновлювальні джерела енергії: сьогодення та перспективи"
2017-11-08

У Києві відбулася щорічна конференція "Енергоефективність та відновлювальні джерела енергії: сьогодення та перспективи", яку провела Асоціація з енергоефективності та енергозбереження під егідою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки  Європейської ініціативи "Угода Мерів", GIZ та USAID в рамках XII Міжнародного конгресу "Інституційні та технічні аспекти реформування ЖКГ".

Освоювала нові законопроекти з енергоефективності спеціаліст відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту міської ради Валентина Горбань. На професійному бізнес-майданчику йшлося про енергозбереження у сфері ЖКГ. Учасники конференції обговорили основну проблему - врегулювання на законодавчому рівні питання енергоефективності будівель. Розглянули проект Закону "Про енергетичну ефективність", акцентували увагу на загальних моментах законопроекту: термомодернізація будівель, публічні закупівлі енергоспоживчих продуктів, пов'язаних з енергоспоживанням, система зобов'язань з енергоефективності та її альтернативні варіанти, енергетичний аудит та енергоменеджмент, інтелектуальний облік енергії, стимулювання енергоефективності, відповідальність.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання бюджетної комісії

13.11.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
     
Засідання регламентної комісії

  13 листопада 2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net