Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Енергоефективність для наймолодших
2019-06-04

Для наймолодших учасників проекту Європейського Союзу MO.GE.DI.CO – вихованців дитячого садочку №10 "Веселка" – до Дня Землі, Дня Європи та Днів енергії відбулися заходи, присвячені сталому енергетичному розвитку та зменшенню впливу на кліматичні зміни. У середніх та старших групах пройшли ігрові заняття "Наша планета", "Природні ресурси", "Збережемо планету чистою" та інші.

Спільна мета заходів – створити у дітлахів розуміння того, що їх майбутнє – це сталий енергетичний розвиток. Пояснити дітям вичерпність та небезпечність традиційних природних ресурсів, привити прагнення до ощадливого та розумного споживання. Вихователі ДНЗ показали, як самі діти можуть долучитися до такої дорослої справи. Також дітям у простій і доступній формі розповідали про те, як економлять та переходять на відновлювані джерела енергії у Миргороді, зокрема про проект MO.GE.DI.CO: про опалення на відновлюваних ресурсах, модернізацію садочка. Діти висловили своє захоплення тим, який гарний буде їх рідний садочок, та відобразили свої думки у малюнках.

Миргородський проект MO.GE.DI.CO, що реалізується в рамках другої фази Програми Європейського Союзу "Угода мерів - Демонстраційні Проекти 2", теж працює на майбутнє та направлений на зменшення викидів СО2 на 20% в рамках обраного теплового району міста, використання відновлювальних ресурсів, зниження тепловтрат при доставці теплоносія та енергоефективна модернізація дитячого садочка № 10. Термін виконання - 2018-2021 роки. Вартість проекту - 1 019,5 тис. євро, з яких грант від Європейського Союзу - 762,8 тис. євро, кошти міського бюджету - 256,7 тис. євро.

ОГОЛОШЕННЯ
     

Оголошено другий набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

29 травня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за номером  5-25-01.

     
     
Оголошення

Результати розгляду електронних петицій

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net