Военкомат
Дитячий гурток велосипедного туризму
2017-12-11

Завдяки програмі «Місто активних громадян» було закуплено 4 велосипеди для Миргородської міської станції юних туристів ім. Д. Гурамішвілі. Загальна вартість закупки склала 23500грн.(19975грн.-кошти міського бюджету та 3525грн.- кошти ініціативної групи).

 Безпосередньо закупівлею займався Олександр Бельдій, керівник гуртка велосипедного туризму. Відразу постало питання, коли та яких виробників вибрати у співвідношенні ціна-якість. Придбання велосипедів було сплановано на кінець літа-початок осені, тому що ціна в цей період значно нижче, ніж весною. Наступне питання було щодо виробника техніки. Вибір впав на 2-х вітчизняних виробників: Ardis та Optima. Згідно з проектом, два велосипеда з алюмінієвою рамою розміром 13 дюймів на колесах 24 діаметра з дисковими гальмами, амортизаційною вилкою та 21 швидкістю, для вікової групи від 7 до 11 років, від Українського виробника Ardis модель Rider, та два велосипеда з алюмінієвою рамою розміром 16 дюймів на колесах 26 діаметра з дисковими (гідравлічними) гальмами, амортизаційною вилкою та 24 швидкостями, для вікової групи від 11 до 14 років, також українського виробника Optima модель F-1. Вже у вересні 2017 року були проведені змагання на Першість міста Миргород, в якому взяли участь 116 учасників зі всього міста. Близько половини учасників випробували нову техніку і були дуже задоволені,  показавши підвищені результати. У жовтні 2017 року була сформована і відряджена команда у місто Полтава на обласні змагання з велосипедного туризму. Завдяки наполегливим тренуванням та новим велосипедам миргородська команда вперше посіла призові місця та завоювала кубок. Вже в наступному році в рамках 22-ї обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини буде проведена відкрита першість Миргородської станції юних туристів з велосипедного туризму у місті Миргород на дистанціях: «Фігурне водіння велосипеду»; «Тріал»; «Велокрос». Також на наступний рік вже заплановані велосипедні походи з дітьми від 13 років (учні гуртка «Велосипедного туризму») 1 та 2 категорії.

     Хочу висловити подяку програмі «Місто активних громадян» та членам конкурсної комісії, які високо оцінили даний проект та показали, що влада та суспільство не забуває про дітей, бо вони і є майбутнім нашої країни.

Олександр Бельдій,

 керівник гуртка велосипедного туризму

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян!

21 березня 2018 року Миргородський Центр надання адміністративних послуг через технічні причини працюватиме з 12.00. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

     
     

З 19.03.2018 по 23.03.2018р. у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
     
Увага! Змінено дату проведення 36 сесії

Заплановану  на 16 березня 2018 року  тридцять шосту сесію міської ради сьомого скликання перенесено на 22 березня. Відповідне розпорядження за № 16-р підписав міський голова Сергій Соломаха.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net