Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Дитячу мрію здійснити легко
2018-11-19

 Миргородці, які живуть в центральному мікрорайоні міста, мабуть, помітили, що в районі будинку № 10 по вулиці Перемоги  в серпні з’явився новенький дитячий майданчик. Встановлення майданчика стало можливим завдяки участі, а потім і перемозі, у конкурсі в рамках проекту «Місто активних громадян» ініціативної групи жителів будинку.

У ході реалізації проекту маленькі жителі міста отримали подарунок - новий ошатний дитячий ігровий майданчик з гірками, гойдалками, лавочками для дорослих. «Діти – наш найцінніший скарб. Адже за ними світле майбутнє нашого міста і держави. Саме тому ми повинні створювати всі умови для їх гармонійного розвитку. І ми дуже раді, що навіть у скрутний для держави час у нашому місті знаходять можливість, щоб подарувати дітям справжнє свято» - зазначила Ліна Ігнатенко, яка і представляла цей проект на конкурсі. Також вона розповіла, що частину коштів для спорудження майданчика зібрали небайдужі мешканці будинку, з міського бюджету було виділено 20 тисяч гривень.

Не залишилось осторонь при реалізації проекту і новостворене ОСББ «Перемога-Миргород», профінансувавши витрати на облаштування огорожі для безпеки діток та виготовлення сучасної пісочниці.

«Коли люди проявляють ініціативу – наше завдання їх у цьому підтримати. Із проханням про встановлення майданчика на прибудинковій території до нас звернулися жителі будинку, які прагнуть зробити свій будинок найкращим. Мені приємно, що люди не чекаючи сторонньої допомоги, об’єднуються та роблять своє життя кращим. Я дуже задоволена нашим спільним результатом. Бачити усміхнені очі дітей, такі щирі і щасливі, це надихає і надалі допомагати і діяти»,- зазначає голова ОСББ «Перемога-Миргород» Ольга Бондаренко.

Майданчик для міста Миргорода – це не тільки радість для дітей, а й для батьків. Дитячий сміх тепер лунає тут до пізнього вечора. А дорослі мають можливість спостерігати за тим, як на свіжому повітрі бавляться та набираються сил їхні дітлахи.


   

 

 Наталія Молочко

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено початок конкурсу бізнес-планів

Підприємці громади зможуть отримати грантові кошти з бюджету громади на розвиток власної справи

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 07 червня 2023 року

     
     
Відділ житлово–комунального господарства інформує

Оголошено конкурс з визначення операторів паркування в Миргородській міській територіальній громаді

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net