Военкомат Центр зайнятості АМУ
Дитяче свято в «Лісовій казці»
2018-06-04

Не змогло оминути чудове Свято Дитинства «День захисту дітей» і цей чудовий мальовничий куточок – дитячий майданчик «Лісова казка», що на вулиці Стаднянській (мікрорайон «Личанка»). До створення казкового дійства свята, яке відбулось 3 червня, долучились як дорослі мешканці вулиці так і діти – активні учасники творчої самодіяльності. Різноманітні солодощі, морозиво, а на додачу – солодкий стіл для дітей.

Окрім самих святкових подій, цей день ознаменувався також відкриттям першої  вуличної бібліотеки «Книга на довіру», яка вже укомплектована книгами для дітей на різну тематику.

Із привітаннями з нагоди свята до дітей та їх батьків звернулись представник міської влади – Л. Артикульна, депутат А. Вороновський, голова ради мікрорайону С. Яковлєв. 

     Рада мікрорайону висловлює щиру подяку організаторам свята: вуличному комітету у складі В.Нечупієнко, Т. Кожушко, Л.Горошко, а також головним спонсорам – депутату міської ради А. Вороновському та міській владі за виділені кошти на придбання солодких та інших подарунків.

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комісії з питань освіти

16.12.2019 року о 13.00 у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.

     
     
Скликається сесія

19 грудня 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається 51 сесія міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження № 72-р підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Засідання комунальної комісії

13.12.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net