Военкомат Центр зайнятості АМУ
Дитяче свято у «Лісовій казці»
2019-06-04

Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Тому вже третій рік поспіль за ініціативи та підтримки депутата Миргородської міської ради  Анатолія Вороновського у мальовничій «Лісовій казці» проводиться дитяче свято. І вже стало традиційним, що святкову програму готує талановита малеча Стадні. Були і вірші і пісні і танці… За старанність юні таланти отримали заохочувальні подарунки від нашого депутата Анатолія Вороновського. А ще цього року на наше свято зі своїм концертом завітали вихованці дитячої музичної школи ім. А.П. Коломійця зі своїми художніми керівниками. Швидко знайшли спільну мову з дітьми Володимир Коваленко та Ігор Лимаренко. А особливо приємно те, що сьогоднішнє свято відбувалося вже не просто неба, а на сцені, побудови якої добився депутат по нашому округу.

 Аж до вечора в «Лісовій казці» лунала музика та дитячий сміх. Бо після концерту ще були смачні пироги від А.Вороновського та Л. Хухри, морозиво та цукерки від міської ради. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, серця яких сповнені любові до дітей!

 

 

 

 

Голова вуличного комітету В. Нечупієнко

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комісії по освіті

18 лютого 2020 року о 14.30 у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.

 

     
     
Засідання бюджетної комісії

18 лютого 2020 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання соціальної комісії

17 лютого 2020 року о 14.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net