Военкомат
Думка громади Миргорода щодо альтернативних джерел енергії
2015-07-28

В рамках реалізації проекту Агенства США з міжнародного розвитку(USAID) "Місцеві альтернативні джерела енергії: м.Миргород" у нашому місті вже розпочалися роботи по реконструкції наявної газифікованої котельні, в якій можна буде спалювати різні види біомаси (деревину і солому), а за необхідності природний газ. Спеціалістами проекту після ретельних досліджень та експертиз було обрано котельню по пров. Спартаківському, яка відповідала санітарно-гігієнічним і містобудівним вимогам щодо реконструкції.

Цими днями фахівці Інституту місцевого розвитку проводили опитування представників громади нашого міста щодо ефективності та доцільності проектів по використанню альтернативних джерел енергії. Об'єднавши людей різного віку у так звані фокусні групи, організатори цікавилися думками про економічний і соціальний ефект від впровадження новітніх технологій, обговорювали досвід інших країн у цій сфері. Чи не найгостріше учасники дискусії порушували питання про можливе забруднення атмосфери під час спалювання соломи і наскільки ефективним є її використання для отримання тепла. Фахівці проекту виконали оцінку впливу роботи котельні на біомасі на стан навколишнього природного середовища і всі інженерні рішення враховують екологічні вимоги. Допустимий рівень викидів у атмосферу при спалюванні біомаси забезпечуватиметься за рахунок використання на котельні високоефективного газоочисного обладнання. Що стосується теплотворної здатності соломи, то на час збирання врожаю зернових вона коливається залежно від вологості та виду зернових – близько трьох тонн соломи із вологістю до 20% за теплотворною здатністю відповідають 1000 м 3 природного газу.

Учасники дякували організаторам за можливість висловитися. Сприйняли захід як намагання міської влади почути громадську думку. Раділи, що місто буде піонером у галузі біоенергетики. І висловлювалися, що якщо Проект дасть позитивні результати, його можна буде поширювати в інших регіонах України.

Організатори вдячні усім учасникам за їхню активність та відкритість, а заступникові Миргородського міського голови Максиму Верещаку – за сприяння в організації заходу.

 

Прес-служба міської ради

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє , що по результатах конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста , який відбувся 08 грудня 2017 року, визначені виконавці будівельних робіт по наступних об’єктах:

     
     
Скликається сесія

19 грудня  2017 року о 09.00  у залі засідань міської ради скликають 33 сесію міської ради сьомого скликання.  Відповідне розпорядження № 91 -р підписав міський голова Сергій Соломаха.

     
     
До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти!

Відділ економічного прогнозування та туризму міської ради повідомляє, що ДП "ПРОЗОРРО" постійно покращує сервіси для Замовників

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net