Военкомат Центр зайнятості АМУ
«Дорога в безсмертя»
2016-02-04

У Полтавській міській бібліотеці презентували книгу спогадів про  Дмитра Коряка «Дорога в безсмертя». Участь у презентації книги взяла і делегація з Миргорода, яку очолював перший заступник міського голови Сергій Швайка. У вшануванні пам'яті Героя взяли участь представники освіти, культури, військкомату, колектив СШ №5, де навчався Дмитро, його родичі, журналісти.

Книгу про героя АТО з Миргорода Дмитра Коряка готували до роковин смерті бійця майже 4 місяці.  Спогади родичів, друзів, побратимів по майдану та бійців полку «Азов» про захисника, героя АТО Дмитра Коряка з позивним “Брат” відображені у книзі  «Дорога в безсмертя». Її презентували в центральній міській  бібліотеці та подарували рідним загиблого й передали міським бібліотекам.

Книга унікальна не тільки  текстовим наповненням, а й фотографіями, які надала мама Дмитра. Упорядник видання, полтавська поетеса Надія Гринь розповіла, що   книга вийшла накладом 500 примірників. На таку кількість у активістів вистачило коштів.

Боєць  полку “Азов” Дмитро Коряк загинув 11 лютого минулого року під час боїв під  Широкиним. Похований  на Алеї  Героїв полтавського центрального міського кладовища. На фасаді  Миргородської СПШ №5, у якій навчався Дмитро Коряк, відкрито меморіальну дошку в його честь.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається сесія

21 лютого 2020 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається п’ятдесят друга сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Оголошення про фінансовий аудит

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області"

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net