Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
«Дорога в безсмертя»
2016-02-04

У Полтавській міській бібліотеці презентували книгу спогадів про  Дмитра Коряка «Дорога в безсмертя». Участь у презентації книги взяла і делегація з Миргорода, яку очолював перший заступник міського голови Сергій Швайка. У вшануванні пам'яті Героя взяли участь представники освіти, культури, військкомату, колектив СШ №5, де навчався Дмитро, його родичі, журналісти.

Книгу про героя АТО з Миргорода Дмитра Коряка готували до роковин смерті бійця майже 4 місяці.  Спогади родичів, друзів, побратимів по майдану та бійців полку «Азов» про захисника, героя АТО Дмитра Коряка з позивним “Брат” відображені у книзі  «Дорога в безсмертя». Її презентували в центральній міській  бібліотеці та подарували рідним загиблого й передали міським бібліотекам.

Книга унікальна не тільки  текстовим наповненням, а й фотографіями, які надала мама Дмитра. Упорядник видання, полтавська поетеса Надія Гринь розповіла, що   книга вийшла накладом 500 примірників. На таку кількість у активістів вистачило коштів.

Боєць  полку “Азов” Дмитро Коряк загинув 11 лютого минулого року під час боїв під  Широкиним. Похований  на Алеї  Героїв полтавського центрального міського кладовища. На фасаді  Миргородської СПШ №5, у якій навчався Дмитро Коряк, відкрито меморіальну дошку в його честь.

ОГОЛОШЕННЯ
     

Планове відключення електропостачання в громаді

     
     
Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство інформує!

24 травня 2022 року у Миргороді буде проводити прийом Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство!

     
     
До уваги бджолярів громади!

Обробка полів!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net