Военкомат Центр зайнятості АМУ
«Дорога в безсмертя»
2016-02-04

У Полтавській міській бібліотеці презентували книгу спогадів про  Дмитра Коряка «Дорога в безсмертя». Участь у презентації книги взяла і делегація з Миргорода, яку очолював перший заступник міського голови Сергій Швайка. У вшануванні пам'яті Героя взяли участь представники освіти, культури, військкомату, колектив СШ №5, де навчався Дмитро, його родичі, журналісти.

Книгу про героя АТО з Миргорода Дмитра Коряка готували до роковин смерті бійця майже 4 місяці.  Спогади родичів, друзів, побратимів по майдану та бійців полку «Азов» про захисника, героя АТО Дмитра Коряка з позивним “Брат” відображені у книзі  «Дорога в безсмертя». Її презентували в центральній міській  бібліотеці та подарували рідним загиблого й передали міським бібліотекам.

Книга унікальна не тільки  текстовим наповненням, а й фотографіями, які надала мама Дмитра. Упорядник видання, полтавська поетеса Надія Гринь розповіла, що   книга вийшла накладом 500 примірників. На таку кількість у активістів вистачило коштів.

Боєць  полку “Азов” Дмитро Коряк загинув 11 лютого минулого року під час боїв під  Широкиним. Похований  на Алеї  Героїв полтавського центрального міського кладовища. На фасаді  Миргородської СПШ №5, у якій навчався Дмитро Коряк, відкрито меморіальну дошку в його честь.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Свято Ветеранів

Шановні миргородці! Запрошуємо Вас, у середу 18 вересня 2019 року, о 15.30 на Свято Ветеранів, присвячене Дню визволення Миргородщини.

     
     
Запрошуємо на мітинг до 76-ї річниці визволення Миргорода

18 вересня о 10.00 у сквері Слави (біля Вічного вогню ) відбудеться мітинг з нагоди 76-ї річниці визволення Миргорода від нацистських загарбників

     
     
Відбудеться "гаряча" телефонна лінія з міським головою

18 вересня з 16 по 17 годину відбудеться "гаряча" телефонна лінія з міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо телефонувати на номер (05355) 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net