Военкомат Центр зайнятості АМУ
До уваги батьків дітей дошкільного віку!
2020-05-31

Із 1 червня 2020 року в місті відновлюють роботу заклади дошкільної освіти. Відповідно до рекомендацій МОЗ України щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), визначені правила прийому дітей  дошкільного віку до ЗДО.

  1. Перед початком зміни буде проводитися температурний скринінг усім працівникам закладу дошкільної освіти.
  2. З метою недопущення розповсюдження будь-яких інфекційних захворювань прийом дітей у заклад дошкільної освіти буде можливим за умови наявності медичної довідки від сімейного лікаря з відміткою про можливість відвідувати дитячий заклад.
  3. Ранковий прийом дітей до закладу та передачу після закінчення дня проводитиме вихователь групи на території закладу за межами його будівлі. Батьки або особи, які їх замінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску так, щоб були покриті рот і ніс.
  4. При вході у заклад буде проводитись температурний скринінг дітей (початковий) та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал. Діти, у яких буде виявлено температуру тіла понад 37,2˚С або ознаки респіраторних захворювань, ізолюються з відповідними інформуванням медичного працівника та батьків.
  5. Всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (термометрія, миття рук, навчання правилам етикету), проводитимуться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.
  6. Прийом нових дітей до ЗДО здійснюватиметься відповідно до ЗУ «Про дошкільну освіту» та «Положення про дошкільний навчальний заклад» із 1 вересня 2020 року.

 Педагоги закладів дошкільної освіти, виконавчі органи місцевого самоврядування максимально забезпечать усі необхідні безпечні умови для відновлення роботи дитячих садочків.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Телестудія "Миргород" інформує!

До уваги телеглядачів!  Із 4 серпня  телестудія "Миргород" змінює формат і час  виходу в кабельних мережах ТОВ "Орбіта"! 

     
     
Скликається виконком

19 серпня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається засідання виконавчого комітету

     
     
Оголошується проведення обласного конкурсу "Кращі товари Полтавщини

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net