Военкомат
До когорти комунальної техніки міста долучився новенький МАЗ
2015-02-26

У рамках реалізації проекту USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород» (МАДЕМ) окрім реконструкції котельні по пров. Спартаківському, 8 та встановлення біокотла, що працює на соломі, передбачена вибудова логістичного ланцюга доставки біопалива.

Базовим підприємством, що буде займатися заготівлею, транспортуванням та зберіганням  соломи та іншого біопалива, визначено КП «Спецкомунтранс». На території підприємства буде збудовано центральний склад соломи на 1700 тон. Вже проводяться роботи з його проектування, а будівництво має розпочатися у квітні цього року.

Крім складу, для забезпечення логістики біопалива, передбачено придбання спеціалізованої техніки для реалізації проекту. Зокрема, для реалізації проекту необхідні: автомобіль для транспортування соломи з поля на центральний склад, телескопічний навантажувач, фронтальний навантажувач, прес-підбирач. Вже 25 лютого комунальне підприємство отримало автомобіль-тягач МАЗ-5432А3-322 з напівпричепом, що буде задіяний для реалізації проекту. Потужність двигуна – 269 к. с., маса вантажу, що перевозиться – до 15 тон.

За словами начальника КП «Спецкомунтранс», автомобіль сучасний та повністю відповідає завданням проекту. Окрім суто проекту, автомобіль буде використовуватися і для потреб підприємства та міста в цілому.

– Вартість автомобіля склала 1,5 млн. грн., проте із міського бюджету на його придбання не виділено жодної копійки, – говорить міський голова Сергій Соломаха – техніка повністю профінансована за рахунок проекту. Проект МАДЕМ дає значні інвестиції в теплоенергетику міста, до того ж ці кошти надходять у вигляді гранту, тобто не потребують повернення. У 2015 році сума таких капіталовкладень має сягнути 18 млн. грн. (з урахуванням логістичної складової). Невдовзі на склад підприємства має надійти телескопічний навантажувач, що вже оплачений та розмитнюється. Ця техніка теж повністю фінансується за рахунок проекту МАДЕМ. На червень заплановано придбання преса-підбирача. Як співфінансування проекту за рахунок міського бюджету необхідно придбати фронтальний навантажувач.

Вся ця техніка буде задіяна під час заготівлі соломи на потреби котельні вже цього року. До збору урожаю котельня буде працювати на пелетах, які теж за кошти проекту було придбано в обсязі 150 тон.

Максим Верещак

ОГОЛОШЕННЯ
     

З 19.03.2018 по 23.03.2018р. у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
     
Увага! Змінено дату проведення 36 сесії

Заплановану  на 16 березня 2018 року  тридцять шосту сесію міської ради сьомого скликання перенесено на 22 березня. Відповідне розпорядження за № 16-р підписав міський голова Сергій Соломаха.

     
     
Увага! Земельні торги!

Миргородська міська рада оголошує про проведення 20.04.2018 року земельних торгів у формі аукціону з продажу у власність земельної ділянки комунальної власності та продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності. Докладну інформацію про торги можна переглянути за посиланням

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net