Военкомат
Дітям про енергозбереження
2016-06-16

16 червня в рамках Європейського тижня сталої енергетики миргородським школярам розповідали про доцільність ощадливого використання ресурсів та знайомили дітей з поняттям енергоефективності. Тематичні уроки, організовані відділом муніципальних ініціатив, інвестицій, енергоменеджменту Миргородської міської ради за сприяння проекту міжнародного співробітництва GIZ "Енергоефективність у громадах", були проведені в загальноосвітніх школах І-ІІІ ст. №3 та №7.

  • Ми організовуємо захід для наймолодших школярів, - розповіла спеціаліст відділу Валентина Горбань, - аби діти змалечку вчилися цінувати та берегти ті ресурси, що роблять життя людей комфортним. Школярам дуже подобаються такі зустрічі, адже ми не просто розповідаємо їм про енергоефективність, доносимо певну інформацію, ми ведемо з ними діалог, даємо поштовх для формування в дітей власної думки щодо даного питання.

На урок енергозбереження до школярів завітала начальник відділу освіти Миргородської міської ради Тетяна Колибельник. Вона, зокрема, зазначила:

  • У час, коли ресурси стрімко дорожчають, нам потрібно вчитися їх економити. Миргородська міська рада уже не перший рік працює над цим питанням, вивчає досвід інших країн, бере участь в різних проектах тощо. Я упевнена, що і ви разом з вашими батьками вчитеся заощаджувати енергію, використовувати її раціонально.

Під час уроку дітям розповіли про існуючі джерела енергії, про шляхи більш економного їх використання, а також продемонстрували мультфільм про заходи енергозбереження в школі та вдома. Крім того, 15 квітня було проведено конкурс дитячого малюнку на дану тематику. Оригінальні дитячі роботи було презентовано на уроці енергозбереження. За активну роботу на заході дітям вручили солодкі подарунки, альбоми для малювання та кольорові олівці, а школам-учасницям подарували сучасні енергозберігаючі лампочки.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОКВПВГ "Миргородводоканал" повідомляє:

ОКВПВГ "Миргородводоканал" інформує про намір здійснити зміну тарифів на 2018 рік:

     
     
Повідомлення про оприлюднення

Повідомлення  про оприлюднення проекту регуляторного акта

     
     
Результати конкурсного відбору виконавців будівельних робіт

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що за результатами конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста, що відбувся 09 серпня 2018 року, визначені виконавці будівельних робіт  по наступних об’єктах:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net