Военкомат
Дітям про енергозбереження
2016-06-16

16 червня в рамках Європейського тижня сталої енергетики миргородським школярам розповідали про доцільність ощадливого використання ресурсів та знайомили дітей з поняттям енергоефективності. Тематичні уроки, організовані відділом муніципальних ініціатив, інвестицій, енергоменеджменту Миргородської міської ради за сприяння проекту міжнародного співробітництва GIZ "Енергоефективність у громадах", були проведені в загальноосвітніх школах І-ІІІ ст. №3 та №7.

  • Ми організовуємо захід для наймолодших школярів, - розповіла спеціаліст відділу Валентина Горбань, - аби діти змалечку вчилися цінувати та берегти ті ресурси, що роблять життя людей комфортним. Школярам дуже подобаються такі зустрічі, адже ми не просто розповідаємо їм про енергоефективність, доносимо певну інформацію, ми ведемо з ними діалог, даємо поштовх для формування в дітей власної думки щодо даного питання.

На урок енергозбереження до школярів завітала начальник відділу освіти Миргородської міської ради Тетяна Колибельник. Вона, зокрема, зазначила:

  • У час, коли ресурси стрімко дорожчають, нам потрібно вчитися їх економити. Миргородська міська рада уже не перший рік працює над цим питанням, вивчає досвід інших країн, бере участь в різних проектах тощо. Я упевнена, що і ви разом з вашими батьками вчитеся заощаджувати енергію, використовувати її раціонально.

Під час уроку дітям розповіли про існуючі джерела енергії, про шляхи більш економного їх використання, а також продемонстрували мультфільм про заходи енергозбереження в школі та вдома. Крім того, 15 квітня було проведено конкурс дитячого малюнку на дану тематику. Оригінальні дитячі роботи було презентовано на уроці енергозбереження. За активну роботу на заході дітям вручили солодкі подарунки, альбоми для малювання та кольорові олівці, а школам-учасницям подарували сучасні енергозберігаючі лампочки.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага!!!!

24 червня, на День молоді, пройде Відкрита Першість Миргорода з вело кросу:

     
     
До уваги миргородців!

ОКВПВКГ «Миргородводоканал» інформує:

     
     
Увага!

22-23 червня рух міського пасажирського транспорту у напрямку вул. Свидницького буде здійснюватися в об'їзд:

     
Архів оголошень

Чи підтримуєте ви можливе добровільне приєднання територіальних громад сільських рад до Миргорода?
[Перегляд результатів]

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net