Военкомат Центр зайнятості АМУ
Дії населення у випадку підтоплення шахтних колодязів, які використовуються для питних потреб
2018-04-04

Миргородський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» інформує  про те, що на даний час, в період повені, зростає небезпека забруднення питної води збудниками кишкових інфекцій, вірусного гепатиту А, лептоспірозу та інших небезпечних захворювань.

У разі виникнення надзвичайної ситуації, з метою профілактики даних захворювань, рекомендуємо мешканцям вжити наступних заходів:

  • При підтопленні шахтних колодязів власних домоволодінь для питних потреб використовувати питну воду з альтернативних джерел водопостачання або очищену питну бутильовану воду;
  • Звертатися в органи місцевого самоврядування або до голів вуличних комітетів, які в свою чергу повинні оповістити  Миргородський районний відділ ДСНС України в Полтавській області про підтоплення вододжерела.
  • Миргородський районний відділ ДСНС України в Полтавській області виїздить на місце підтоплення для відкачування води із шахтного колодязя.
  • Після відкачування води рекомендуємо власникам провести очищення вододжерела від сторонніх предметів та накопиченого мулу.
  • Для проведення подальшої дезінфекції шахтного колодязя власнику необхідно звернутися у відділення дезінфектології  Миргородського МВПЛД ДУ«Полтавський ОЛЦ МОЗ України», м. Миргород, пер . Склара, 4, телефон 4 -61 – 39 або 4 – 61 – 27.
  • Після дезінфекції працівником Миргородського МВПЛД проводиться відбір проб води для санітарно – мікробіологічних та санітарно–хімічних показників.
  • За результатами досліджень приймається рішення про придатність питної води для використання.
ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комунальної комісії

13.12.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики 

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

На виконання вимог наказу ДКСУ від 28.11.2019 р. № 333 „Про затвердження Плану заходів щодо запровадження з 01.01.2020 р. Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та переходу на централізовану модель здійснення видатків усіх місцевих бюджетів у системі Казначейства», фінансове управління повідомляє:

     
     
Скликається сесія

19 грудня 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається 51 сесія міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження № 72-р підписав міський голова Сергій Соломаха

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net