Военкомат Центр зайнятості АМУ
Дії населення у випадку підтоплення шахтних колодязів, які використовуються для питних потреб
2018-04-04

Миргородський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» інформує  про те, що на даний час, в період повені, зростає небезпека забруднення питної води збудниками кишкових інфекцій, вірусного гепатиту А, лептоспірозу та інших небезпечних захворювань.

У разі виникнення надзвичайної ситуації, з метою профілактики даних захворювань, рекомендуємо мешканцям вжити наступних заходів:

  • При підтопленні шахтних колодязів власних домоволодінь для питних потреб використовувати питну воду з альтернативних джерел водопостачання або очищену питну бутильовану воду;
  • Звертатися в органи місцевого самоврядування або до голів вуличних комітетів, які в свою чергу повинні оповістити  Миргородський районний відділ ДСНС України в Полтавській області про підтоплення вододжерела.
  • Миргородський районний відділ ДСНС України в Полтавській області виїздить на місце підтоплення для відкачування води із шахтного колодязя.
  • Після відкачування води рекомендуємо власникам провести очищення вододжерела від сторонніх предметів та накопиченого мулу.
  • Для проведення подальшої дезінфекції шахтного колодязя власнику необхідно звернутися у відділення дезінфектології  Миргородського МВПЛД ДУ«Полтавський ОЛЦ МОЗ України», м. Миргород, пер . Склара, 4, телефон 4 -61 – 39 або 4 – 61 – 27.
  • Після дезінфекції працівником Миргородського МВПЛД проводиться відбір проб води для санітарно – мікробіологічних та санітарно–хімічних показників.
  • За результатами досліджень приймається рішення про придатність питної води для використання.
ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання бюджетної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net