Военкомат
ДФРР фінансуватиме проект "Реконструкція мосту через річку Хорол у Миргороді"
2017-04-10

Проект "Реконструкція мосту через річку Хорол у Миргороді" – на другому місці у рейтингу проектів, які будуть фінансуватися з ДФРР у цьому році. Сьогодні у Полтавській ОДА пройшло підсумкове засідання регіональної комісії з відбору проектів, які будуть фінансуватися з ДФРР у цьому році. Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко, яка головувала на засіданні, оголосила рейтинг з 186 проектів.

  • будівництво кардіологічного центру у Полтаві;
  • реконструкція мосту через річку Хорол у Миргороді;
  • будівництво школи у Заводському;
  • будівництво ЦНАПу у Кременчуці.

Окрім перехідних проектів, до першої десятки увійшли: 

  • термомодернізація будівель та реконструкція систем теплопостачання Горбанівського геріатричного пансіонату;
  • реконструкція Чорнухинської загальноосвітньої школи I-III ступенів;
  • Ліцей майбутнього у Омельницькій ОТГ на Полтавщині;
  • будівництво дошкільного навчального закладу у Великих Сорочинцях;
  • реставрація Полтавської обласної філармонії;
  • реконструкція та термомодернізація загальноосвітньої школи I-III ступенів у Яреськах. 

— Сфера будівництва сьогодні надважлива. І дуже приємно, що її максимальна підтримка — консолідована позиція влади на рівні держави і області. Розвиваючи потужну інфраструктуру, ми будуємо нову Україну, — наголосив начальник Управління капітального будівництва Тимофій Голбан.

Результати оприлюднять протягом 5 днів на офіційному сайті облдержадміністрації та онлайн-платформі Державного фонду регіонального розвитку. З понеділка проекти підготують до попередньої перевірки у Мінрегіоні. Потім керівники проектів, які набрали найбільшу кількість балів, матимуть 30 днів на доопрацювання. 

— Комісія оцінила найвищою кількістю балів ті проекти, які приклали значну кількість власного фінансування. Це показує, що для того, щоб успішно проходити конкурсний відбір потрібно також вкладати кошти місцевих бюджетів, спонсорів, — наголосила Інна Іщенко. Після того, як опублікують рейтинг, буде зрозуміло, які проекти отримають фінансування у рамках індикативної суми — 93 млн грн. Першими підтримку отримають ті з них, які набрали більшу кількість балів. 

На Полтавщині високо оцінюють сприяння держави у реалізації важливих проектів. Голова ОДА Валерій Головко зазначив, що сьогодні ДФРР дає дуже потужну підтримку розвитку регіонів:

— Як бачите, ми отримаємо допомогу у реалізації проектів у важливих сферах: освіта, охорона здоров’я, культура. Це основа розвитку України і нашого регіону. Ми всі зацікавлені у тому, щоб жити у потужній та комфортній державі, йдеться на офіційному сайті Полтавської ОДА.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Змінено час початку виконкому!

Засідання виконавчого комітету міської ради, анонсоване на 21 серпня на 9.00, розпочнеться о 8.15

     
     
Скликається сесія міської ради

31 серпня 2018 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається тридцять дев'ята сесія міської ради сьомого скликання:

     
     
Запрошуємо відсвяткувати державні свята!

Шановні миргородці та гості міста! Запрошуємо відсвяткувати державні свята: 23 серпня о 10 годині у сквері Козацької Слави відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора, а 24-го серпня о 10 годині біля пам'ятника Т.Шевченку - урочистості до 27-ї річниці Незалежності України. Святкування Дня Незалежності продовжаться вечірнім концертом на центральній площі, початок о 19 годині.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net