Военкомат АМУ
ДФРР фінансуватиме проект "Реконструкція мосту через річку Хорол у Миргороді"
2017-04-10

Проект "Реконструкція мосту через річку Хорол у Миргороді" – на другому місці у рейтингу проектів, які будуть фінансуватися з ДФРР у цьому році. Сьогодні у Полтавській ОДА пройшло підсумкове засідання регіональної комісії з відбору проектів, які будуть фінансуватися з ДФРР у цьому році. Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко, яка головувала на засіданні, оголосила рейтинг з 186 проектів.

  • будівництво кардіологічного центру у Полтаві;
  • реконструкція мосту через річку Хорол у Миргороді;
  • будівництво школи у Заводському;
  • будівництво ЦНАПу у Кременчуці.

Окрім перехідних проектів, до першої десятки увійшли: 

  • термомодернізація будівель та реконструкція систем теплопостачання Горбанівського геріатричного пансіонату;
  • реконструкція Чорнухинської загальноосвітньої школи I-III ступенів;
  • Ліцей майбутнього у Омельницькій ОТГ на Полтавщині;
  • будівництво дошкільного навчального закладу у Великих Сорочинцях;
  • реставрація Полтавської обласної філармонії;
  • реконструкція та термомодернізація загальноосвітньої школи I-III ступенів у Яреськах. 

— Сфера будівництва сьогодні надважлива. І дуже приємно, що її максимальна підтримка — консолідована позиція влади на рівні держави і області. Розвиваючи потужну інфраструктуру, ми будуємо нову Україну, — наголосив начальник Управління капітального будівництва Тимофій Голбан.

Результати оприлюднять протягом 5 днів на офіційному сайті облдержадміністрації та онлайн-платформі Державного фонду регіонального розвитку. З понеділка проекти підготують до попередньої перевірки у Мінрегіоні. Потім керівники проектів, які набрали найбільшу кількість балів, матимуть 30 днів на доопрацювання. 

— Комісія оцінила найвищою кількістю балів ті проекти, які приклали значну кількість власного фінансування. Це показує, що для того, щоб успішно проходити конкурсний відбір потрібно також вкладати кошти місцевих бюджетів, спонсорів, — наголосила Інна Іщенко. Після того, як опублікують рейтинг, буде зрозуміло, які проекти отримають фінансування у рамках індикативної суми — 93 млн грн. Першими підтримку отримають ті з них, які набрали більшу кількість балів. 

На Полтавщині високо оцінюють сприяння держави у реалізації важливих проектів. Голова ОДА Валерій Головко зазначив, що сьогодні ДФРР дає дуже потужну підтримку розвитку регіонів:

— Як бачите, ми отримаємо допомогу у реалізації проектів у важливих сферах: освіта, охорона здоров’я, культура. Це основа розвитку України і нашого регіону. Ми всі зацікавлені у тому, щоб жити у потужній та комфортній державі, йдеться на офіційному сайті Полтавської ОДА.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошення!

     
     
Увага! Прийом заявок на конкурс МАГ!

Розпорядженням міського голови № 1-в від 04 січня 2019 року визначено терміни проведення конкурсу по програмі "Місто активних громадян".

     
     
Увага! Змінено дату, анонсованого на 15 січня, засідання виконкому!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 23 січня 2019 року о 9.00 в залі засідань міської ради. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net