Военкомат Центр зайнятості АМУ
DESPRO допоможе поліпшити систему водопостачання в Миргороді
2015-07-06

Миргород  - переможець Швейцарсько-українського проекту  DESPRO "Підтримка децентралізації в Україні". У рамках проекту передбачається виділенння коштів на співфінансування робіт з поліпшення системи централізованого водопостачання.

У Миргороді відбулася робоча зустріч експертів Швейцарсько-українського проекту  DESPRO " Підтримка децентралізації в Україні". Представник проекту В’ячеслав Козак повідомив, що за рішенням  Полтавської регіональної ради, Миргород обрано переможцем 3 фази Швейцарсько-українського проекту  DESPRO" Підтримка децентралізації в Україні".  Він передбачає виділення 1,5 млн. грн. на модернізацію системи централізованого водопостачання.  Після ретельного відбору грантові кошти вирішено віддати Миргороду.  Тож, на часі  -   розробка технічної складової проекту, який покликаний  допомогти мешканцям курортного міста вирішити проблемні питання з водопостачанням.

За круглим столом у міського голови Сергія Соломахи  експерти проекту, керівники комунальних підприємств та фахівці міської ради обговорили умови ходу проекту. Він передбачає три складових фінансування: пропорційні кошти проекту та міського бюджету і внесок громади.   Так, однією з обов’язкових вимог  є участь мешканців у проекті, адже він поширюється на ті громади, де жителі активно долучаються  до вирішення локальних проблем та  враховує  перпективні об'єднання територіальних громад.

 Як зазначив Сергій Соломаха,  є практичні  напрацювання співпраці з миргородцями по окремих вулицях, де було прокладено водогони та реконструйовано аварійні мережі, тому кошти, у першу чергу,   спрямують  у віддалені мікрорайони, мешканці яких вже неодноразово  зверталися за допомогою і в подальшому готові брати участь у співфінансуванні.  Мова йде про вулиці Єрківську, Котляревського, Почапці, Довге Озеро та інші. Разом з тим,  експерти проекту проведуть опитування про згоду мешканців у дольовій участі  і, на підставі  висновків, буде визначено об’єкти, де почнуться роботи з модернізації та прокладання водопровідних мереж.

 За словами директора підприємства ОКВПВКГ " Миргородводоканал" Сергія Швайки, проблемних кілометрів, де треба відновлювати та будувати  нові водогони – багато, тому  позабюджетні кошти хоча б частково допоможуть вирішити цю проблему.   

Йшлося під час робочої наради і про інші питання, пов’язані з ремонтними роботами по водопостачанню, наприклад, як мінімізувати витрати на відновлення асфальтного покриття, елементи благоустрою та ін.

 Передбачається, що 3 фаза Швейцарсько-українського проекту  DESPRO" Підтримка децентралізації в Україні"  триватиме 4 роки.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net