Военкомат
DESPRO допоможе поліпшити систему водопостачання в Миргороді
2015-07-06

Миргород  - переможець Швейцарсько-українського проекту  DESPRO "Підтримка децентралізації в Україні". У рамках проекту передбачається виділенння коштів на співфінансування робіт з поліпшення системи централізованого водопостачання.

У Миргороді відбулася робоча зустріч експертів Швейцарсько-українського проекту  DESPRO " Підтримка децентралізації в Україні". Представник проекту В’ячеслав Козак повідомив, що за рішенням  Полтавської регіональної ради, Миргород обрано переможцем 3 фази Швейцарсько-українського проекту  DESPRO" Підтримка децентралізації в Україні".  Він передбачає виділення 1,5 млн. грн. на модернізацію системи централізованого водопостачання.  Після ретельного відбору грантові кошти вирішено віддати Миргороду.  Тож, на часі  -   розробка технічної складової проекту, який покликаний  допомогти мешканцям курортного міста вирішити проблемні питання з водопостачанням.

За круглим столом у міського голови Сергія Соломахи  експерти проекту, керівники комунальних підприємств та фахівці міської ради обговорили умови ходу проекту. Він передбачає три складових фінансування: пропорційні кошти проекту та міського бюджету і внесок громади.   Так, однією з обов’язкових вимог  є участь мешканців у проекті, адже він поширюється на ті громади, де жителі активно долучаються  до вирішення локальних проблем та  враховує  перпективні об'єднання територіальних громад.

 Як зазначив Сергій Соломаха,  є практичні  напрацювання співпраці з миргородцями по окремих вулицях, де було прокладено водогони та реконструйовано аварійні мережі, тому кошти, у першу чергу,   спрямують  у віддалені мікрорайони, мешканці яких вже неодноразово  зверталися за допомогою і в подальшому готові брати участь у співфінансуванні.  Мова йде про вулиці Єрківську, Котляревського, Почапці, Довге Озеро та інші. Разом з тим,  експерти проекту проведуть опитування про згоду мешканців у дольовій участі  і, на підставі  висновків, буде визначено об’єкти, де почнуться роботи з модернізації та прокладання водопровідних мереж.

 За словами директора підприємства ОКВПВКГ " Миргородводоканал" Сергія Швайки, проблемних кілометрів, де треба відновлювати та будувати  нові водогони – багато, тому  позабюджетні кошти хоча б частково допоможуть вирішити цю проблему.   

Йшлося під час робочої наради і про інші питання, пов’язані з ремонтними роботами по водопостачанню, наприклад, як мінімізувати витрати на відновлення асфальтного покриття, елементи благоустрою та ін.

 Передбачається, що 3 фаза Швейцарсько-українського проекту  DESPRO" Підтримка децентралізації в Україні"  триватиме 4 роки.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага!

18 червня рух міського пасажирського транспорту у напрямку вул. Свидницького буде здійснюватися в об'їзд:

     
     
Увага! Конкурс!

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Миргородської міської ради від 05 квітня 2016 р. № 218 «Про затвердження Положення про визначення виконавця будівельних робіт на об’єктах комунальної власності м. Миргорода шляхом конкурсного відбору» оголошується конкурс на визначення виконавця будівельних робіт на об’єкт: «Капітальний ремонт мереж дощової каналізації у м. Миргород Полтавської області (1 черга)».

     
     
Оголошення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що за результатами конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста, який відбувся 12 червня 2018 року, визначені виконавці будівельних робіт по наступних об’єктах:

     
Архів оголошень

Чи підтримуєте ви можливе добровільне приєднання територіальних громад сільських рад до Миргорода?
[Перегляд результатів]

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net