Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Депутати міської ради проінспектували об’єкти КП "Миргородводоканал"
2020-02-12

11 лютого для депутатів міської ради було організовано знайомство із роботою КП "Миргородводоканал", яке з жовтня минулого року було передано із обласної форми власності на баланс Миргорода. Відтоді почалася напружена робота по відновленню діяльності фактично зруйнованого підприємства, адже дісталося воно місту практично без техніки, без працівників і з боргами.

В.о. керівника комунального підприємства Олег Говоруха разом із відповідальними по дільницях розповів про напрямки роботи та стан підприємства. Депутати побували на водозаборах №1 та №2 поспілкувалися із працівниками, дізналися про механізми роботи. Відвідали каналізаційно-насосну станцію та очисні споруди. Ці стратегічні об'єкти також знаходяться в критичному стані і потребують ремонту. Кошти, які було виділено міською радою на фінансову підтримку "Миргородводоканалу" наприкінці минулого року, вже практично освоєно. За словами Олега Говорухи, підприємством придбано обладнання для ремонту водопровідно-каналізаційних мереж, засоби для роботи інформаційних систем та встановлено деяке програмне забезпечення, зокрема, для диспетчеризації роботи аварійної служби. Розроблена дорожня карта розвитку підприємства, на що потрібні значні кошти.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Засідання виконавчого комітету
 10 березня 0 9.00  скликається черговий виконком
     
     
“Гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

У середу 3 березня 2021 року з 16 по 17 годину буде проходити “гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net