Военкомат Центр зайнятості АМУ
День Довкілля в Миргороді
2017-04-12

У Всесвітній день довкілля міський голова Сергій Соломаха, депутати міської ради, а також члени виконавчого комітету та активна громадськість озеленювали місто. Біля меморіалу Скорботна мати висадили клени і горобину. Алею пам'яті вирішили закласти, щоб покращити благоустрій навколишньої території, а також ще раз нагадати людям про те, як важливо не допустити геноциду у наші дні, - розповіла секретар міської ради Наталія Гирка.

У День загальноміської толоки нові зелені насадження з'явилися і біля пам'ятника Невідомому солдатові, що на Почапцях. Під час генерального прибирання активні жителі мікрорайону висадили тут більше двадцяти кущів туї, придбаної за підтримки депутата Верховної Ради Олега Кулініча. За словами депутата міськради Григорія Семененка, до травневих свят в належний стан приведуть не лише прилеглу територія, а й сам пам'ятник. Адже з таким проханням до депутатів ще рік тому звернулася місцева громада. Садив туї у пам'ятному місці і ветеран Другої світової Віктор Горбатенко. Дідусеві майже 90 років. Він вважає своїм обов'язком прибрати біля меморіалу. Говорить, що не можна допустити, аби пам'ять про війну та великий подвиг героїв згасла у серцях людей.

За словами міського голови Сергія Соломаха, жителі Миргорода активно долучилися до прибирання і прибудинкових територій, і місць громадського користування. Не всі чекали на загальноміську толоку, дехто вийшов на прибирання раніше. Результат робіт - радує.

Більше чистих вулиць, більше зелених насаджень, більше квітів, більше приємних емоцій - такий результат загальноміської толоки. Тож зусилля городян, витрачені на прибирання рідного міста, не були даремними.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Відбудеться засідання громадської ради

23 січня 2020 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net