Военкомат Центр зайнятості АМУ
Демонстраційні проекти: від навчання до впровадження
2019-07-11

З 3 по 5 липня у місті Жовква Львівської області відбувся триденний практичний тренінг для міст-переможців другої фази Програми Європейського Союзу "Угода мерів – Демонстраційні Проекти". Усього шість міст з України стали переможцями конкурсу і вже більше року реалізують свої проекти: Миргород, Гнівань, Дубно, Суми, Українка, Чернівці. Також участь у тренінгу взяли представники міст з Білорусі, Вірменії, Грузії та Молдови. Тренерами виступили експерти Команди підтримки Проекту ЄС "Угода мерів – Демонстраційні Проекти 2" з Австрії, Вірменії та України.

На тренінгу розглянули технічні аспекти впровадження демонстраційних проектів. У перший день учасники тренінгу дізнались про вимоги до впровадження проекту крок за кроком: розробка проекту – оцінка проекту – експертиза – закупівлі – технічний нагляд – будівельні роботи – введення в експлуатацію – вимірювання та верифікація досягнутих результатів. Під час навчання Ключовий експерт Команди Підтримки Максим Верещак наголосив, що  якісне впровадження кожного етапу, як вимагає грантодавець, – це запорука вдалої реалізації демонстраційного проекту. Наступного дня експерти розповідали, які ситуації та труднощі виникали під час реалізації проектів першої фази Програми Європейського Союзу "Угода мерів – Демонстраційні Проекти". Третій день був присвячений візитам на об'єкти. Від миргородської команди проекту MO.GE.DI.CO участь у заході взяли Сергій Сень (Миргородська міська рада), Олександр Логозинський та Ярослав Кривопиш (Фундація ПАУСІ).

У Миргороді в рамках Програми Європейського Союзу "Угода мерів – Демонстраційні Проекти 2" реалізується проект "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)". Вартість проекту - 1 019,5 тис. євро, з яких грант від ЄС 762,8 тис. євро, кошти міського бюджету – 256,7 тис. євро. Термін виконання - 2018-2020 роки.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

16 жовтня 2019 року о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     
Запрошуємо на урочистості до Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Тематичний захід відбудеться 14 жовтня у Сквері Козацької Слави. Початок о 10.00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 15.10.2019 по 18.10.2019р відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net