Военкомат Центр зайнятості АМУ
Чому варто не зволікати та підписати декларацію з сімейним лікарем
2019-03-25

Із 1 квітня 2019 року державою припиняється фінансування осіб, які не уклали декларацію з лікарем. Тому, якщо ви ще не обрали свого сімейного лікаря, варто це зробити найближчим часом. Громадяни, які не підписали декларацію, не зможуть отримувати ряд медичних послуг – безкоштовну діагностику та безкоштовні ліки за програмою "Доступні ліки".

З 1 квітня 2019 року  ліки за програмою "Доступні ліки" можна буде отримати тільки за електронним рецептом. Дана програма буде доступна лише для тих, хто підписав декларацію з сімейним лікарем. З другого півріччя стартує проект "Безкоштовна діагностика", де надаватиметься перелік безкоштовного обстеження, яке можуть проводити центри первинної медико-санітарної допомоги.

На сьогодні у Миргородському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги безкоштовно надаються такі види обстежень: клінічний аналіз крові, загальний аналіз сечі, дослідження крові на цукор.

Отже, аби уникнути неприємностей під час звернення до медичних закладів, потрібно звернутися до найближчої амбулаторії з паспортом громадянина України та ідентифікаційним кодом.

Повну інформацію про лікарів загальної практики ви зможете знайти на офіційному сайті Миргородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги (https://myrgorod-pmsd.pl.ua/), телефони для консультацій – 5-40-90 або 5-14-83.

Не зволікайте, укладіть декларацію вже сьогодні!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net