Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Червоний Хрест надав допомогу Миргородській ЦРЛ
2015-03-25

У Миргород надійшла чергова благодійна допомога від Товариства Червоного Хреста Китаю. У другому транші - медичне обладнання. Його передали Миргородській центральній районній лікарні.

Під час передачі медичного обладнання міський голова Сергій Соломаха подякував представникам товариства Червоного Хреста за допомогу. Портативне кисневе обладнання використовуватимуть для лікування тимчасово переміщених осіб та миргородців.

За словами головного лікаря Миргородської ЦРЛ Ярослава Будного, 2 сучасні генератори кисню та 2 електровідсмоктувачі використовуватимуть для  інтенсивної терапії у всіх відділеннях лікарні.

Чергова гуманітарна допомога від товариства Червоного Хреста Китаю надійшла у рамках співпраці Миргородської міської ради та Центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді за особистого сприяння  голови Полтавської обласної організації Товариства Червого Хреста України Ірини Плюсніної.

Паралельно міський голова Сергій Соломаха та головний лікар Миргородської ЦРЛ Ярослав Будний  обговорили питання щодо виділення коштів з міського бюджету лікарні для лікування та реабілітації учасників АТО.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Засідання виконавчого комітету
 10 березня 0 9.00  скликається черговий виконком
     
     
“Гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

У середу 3 березня 2021 року з 16 по 17 годину буде проходити “гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net