Военкомат Центр зайнятості АМУ
Чергові перемоги миргородських каратистів
2019-04-01

30 березня відбувся 11-й відкритий чемпіонат Сумської області з Кіокушин карате в розділі "куміте" серед дітей, юнаків та дівчат за версією WKB. На ці змагання з‘їхались близько 200 спортсменів із різних міст нашої країни, а саме: Київ, Ірпінь, Херсон, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Пирятин, Суми, Ромни, Золотоноша та Миргород. Наше місто представляли дожо Миргородська Фортеця під керівництвом Івка Ігора. Команда Миргородська Фортеця в кількості 16 каратистів виступила достойно: 

11 юних каратистів вийшли в фінал, але, на жаль, не всі дійшли до кінця. Перше місце - Погорєлов Вадим, Зайцев Данило, Дем‘яненко Вадим, Дробина Даша, Панов Влад. 2 місце - Гуляєв Нікіта, Лобан Нікіта, Василов Михайло, Недосвітій Віталій, Сиров Іван і Максименко Назар. Треті місця за собою залишили Мірошніченко Дмитро, Шуваткін Дмитро та Скопінцев Михайло. Попереду в цьому сезоні ще декілька важливих змагань, а саме, Чемпіонат України в м.Запоріжя та Кубок Тенсей в м.Полтава, тому бажаєм нашим каратистам міцного здоров'я,  успіху та нових перемог і не зупинятись на досягнутому!

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Відбудеться засідання громадської ради

23 січня 2020 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net