Военкомат Центр зайнятості АМУ
Чергові перемоги миргородських каратистів
2019-04-01

30 березня відбувся 11-й відкритий чемпіонат Сумської області з Кіокушин карате в розділі "куміте" серед дітей, юнаків та дівчат за версією WKB. На ці змагання з‘їхались близько 200 спортсменів із різних міст нашої країни, а саме: Київ, Ірпінь, Херсон, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Пирятин, Суми, Ромни, Золотоноша та Миргород. Наше місто представляли дожо Миргородська Фортеця під керівництвом Івка Ігора. Команда Миргородська Фортеця в кількості 16 каратистів виступила достойно: 

11 юних каратистів вийшли в фінал, але, на жаль, не всі дійшли до кінця. Перше місце - Погорєлов Вадим, Зайцев Данило, Дем‘яненко Вадим, Дробина Даша, Панов Влад. 2 місце - Гуляєв Нікіта, Лобан Нікіта, Василов Михайло, Недосвітій Віталій, Сиров Іван і Максименко Назар. Треті місця за собою залишили Мірошніченко Дмитро, Шуваткін Дмитро та Скопінцев Михайло. Попереду в цьому сезоні ще декілька важливих змагань, а саме, Чемпіонат України в м.Запоріжя та Кубок Тенсей в м.Полтава, тому бажаєм нашим каратистам міцного здоров'я,  успіху та нових перемог і не зупинятись на досягнутому!

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень

У рамках проєкту ЄС/ПРООН підготовлені наступні безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень: 

  

     
     
Скликається виконком

19 серпня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається засідання виконавчого комітету

     
     
Телестудія "Миргород" інформує!

До уваги телеглядачів!  Із 4 серпня  телестудія "Миргород" змінює формат і час  виходу в кабельних мережах ТОВ "Орбіта"! 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net