Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Будь видимим – будь в безпеці!
2019-09-16

Під таким гаслом відбувся майстер-клас з виготовлення світловідбивних флікерів у рамках міського велопараду з нагоди Дня міста. На фінішній точці машруту, якою було обрано стадіон "Старт", учасників велопараду чекали волонтери молодіжної міської організації "За нами майбутнє". Спільно з представником Миргородського відділу поліції, організатори акції нагадали велоактивістам про важливість застосування у вечірній час світловідбивних елементів на одязі та транспортних засобах, адже це значно підвищує їх безпеку.

До прикладу, при їзді з ближнім світлом відстань, при якій можна помітити пішохода 25—30 метрів, а якщо у людини є флікер, то вона збільшується до 130–140 метрів. А водій, що їде в машині з включеним дальнім світлом, може побачити флікер з відстані 400 метрів. Отож світловідбивний брелок на куртці, сумці чи рюкзаці знижує ризик наїзду на пішохода чи велосипедиста на 65 відсотків.

Менш, ніж за підвгодини учасники велопараду разом з волонтерами виготовили понад 70 флікерів з фетру та світловідбивної плівки, яку для акції надала компанія "Пластикс-Україна". Подібні акції вже прокотилися різними куточками України і ми сподіваємося, що власноруч виготовлені світловідбивні брелоки ще довго прикрашатимуть речі їх власників та вбережуть їх від небезпеці на дорозі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Оголошення

Оголошення  щодо продовження договору оренди шляхом аукціону - нежитлове приміщення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net