Военкомат Центр зайнятості АМУ
Брейн-ринг «Енергія в сучасному світі»
2015-04-10

Енергозбереження – це впровадження нових технологій, що потребують менших затрат енергії. Тому ЗОШ І-ІІІ ст. №9 імені І.А.Зубковського бере активну участь у довготривалому спільному українсько-німецькому мікропроекті «Енергія в школах». Саме в рамках цього проекту 7 квітня 2015року на базі школи №38 (м.Полтава) був проведений брейн-ринг «Енергія в сучасному світі» в якому змагалося 9 команд з Полтави, Миргорода, Комсомольська та Лубен. Учні 9-х класів нашої школи Чумак Олександр, Зосим Юлія, Дорошенко Євгенія, Ребрик Саша, Яцишин Денис та Кондратенко Богдана достойно захищали честь нашої школи.

Так, так. Саме в той час, коли всі учні нашого міста ще відпочивали на канікулах, наші енергійні, економні ентузіасти змагалися з дуже сильними та достойними суперниками.

Ще в часи підготовки до змагань ці учні показали свої здібності та знання з питань енергозбереження, енергоресурсів, видів пального, відкриттів та досягнень в сфері енергетики. І цей рівень був досить високий. Можна було сподіватись на перемогу. Але серед 9-ти команд 5 було з м. Полтава і учасники розцінювали свої шанси не надто високо.

І от після першого туру, після оголошення результатів у залі запанікували! Хто такі ці диваки з команди «КЕД» (команди економних друзів), що єдині здобули 10 з 10 балів!

Але ще була супер-гра для трьох команд-лідерів. І наші знов найкращі!

Нарешті остаточна перемога і підведення підсумків. Спонсори гри для переможців підготували призи. І наші «економні друзі» привезли подарунок для школи – лазерний принтер! Вітаємо з перемогою! Бажаємо вам нових звершень!

Педагог-організатор Т.М.Бутко

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net