Военкомат
Брейн-ринг «Енергія в сучасному світі»
2015-04-10

Енергозбереження – це впровадження нових технологій, що потребують менших затрат енергії. Тому ЗОШ І-ІІІ ст. №9 імені І.А.Зубковського бере активну участь у довготривалому спільному українсько-німецькому мікропроекті «Енергія в школах». Саме в рамках цього проекту 7 квітня 2015року на базі школи №38 (м.Полтава) був проведений брейн-ринг «Енергія в сучасному світі» в якому змагалося 9 команд з Полтави, Миргорода, Комсомольська та Лубен. Учні 9-х класів нашої школи Чумак Олександр, Зосим Юлія, Дорошенко Євгенія, Ребрик Саша, Яцишин Денис та Кондратенко Богдана достойно захищали честь нашої школи.

Так, так. Саме в той час, коли всі учні нашого міста ще відпочивали на канікулах, наші енергійні, економні ентузіасти змагалися з дуже сильними та достойними суперниками.

Ще в часи підготовки до змагань ці учні показали свої здібності та знання з питань енергозбереження, енергоресурсів, видів пального, відкриттів та досягнень в сфері енергетики. І цей рівень був досить високий. Можна було сподіватись на перемогу. Але серед 9-ти команд 5 було з м. Полтава і учасники розцінювали свої шанси не надто високо.

І от після першого туру, після оголошення результатів у залі запанікували! Хто такі ці диваки з команди «КЕД» (команди економних друзів), що єдині здобули 10 з 10 балів!

Але ще була супер-гра для трьох команд-лідерів. І наші знов найкращі!

Нарешті остаточна перемога і підведення підсумків. Спонсори гри для переможців підготували призи. І наші «економні друзі» привезли подарунок для школи – лазерний принтер! Вітаємо з перемогою! Бажаємо вам нових звершень!

Педагог-організатор Т.М.Бутко

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Де у Миргороді вимкнуть світло?

Планові відключення електропостачання з 16 по 19 жовтня 2018 року:

     
     
Графік роботи ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг знаходиться за адресою: м. Миргород, вул.Гоголя 171/1.

 

     
     
Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінової пропозиції

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінової пропозиції: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net