Военкомат АМУ
Брейн-ринг «Енергія в сучасному світі»
2015-04-10

Енергозбереження – це впровадження нових технологій, що потребують менших затрат енергії. Тому ЗОШ І-ІІІ ст. №9 імені І.А.Зубковського бере активну участь у довготривалому спільному українсько-німецькому мікропроекті «Енергія в школах». Саме в рамках цього проекту 7 квітня 2015року на базі школи №38 (м.Полтава) був проведений брейн-ринг «Енергія в сучасному світі» в якому змагалося 9 команд з Полтави, Миргорода, Комсомольська та Лубен. Учні 9-х класів нашої школи Чумак Олександр, Зосим Юлія, Дорошенко Євгенія, Ребрик Саша, Яцишин Денис та Кондратенко Богдана достойно захищали честь нашої школи.

Так, так. Саме в той час, коли всі учні нашого міста ще відпочивали на канікулах, наші енергійні, економні ентузіасти змагалися з дуже сильними та достойними суперниками.

Ще в часи підготовки до змагань ці учні показали свої здібності та знання з питань енергозбереження, енергоресурсів, видів пального, відкриттів та досягнень в сфері енергетики. І цей рівень був досить високий. Можна було сподіватись на перемогу. Але серед 9-ти команд 5 було з м. Полтава і учасники розцінювали свої шанси не надто високо.

І от після першого туру, після оголошення результатів у залі запанікували! Хто такі ці диваки з команди «КЕД» (команди економних друзів), що єдині здобули 10 з 10 балів!

Але ще була супер-гра для трьох команд-лідерів. І наші знов найкращі!

Нарешті остаточна перемога і підведення підсумків. Спонсори гри для переможців підготували призи. І наші «економні друзі» привезли подарунок для школи – лазерний принтер! Вітаємо з перемогою! Бажаємо вам нових звершень!

Педагог-організатор Т.М.Бутко

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошення!

     
     
Увага! Прийом заявок на конкурс МАГ!

Розпорядженням міського голови № 1-в від 04 січня 2019 року визначено терміни проведення конкурсу по програмі "Місто активних громадян".

     
     
Увага! Змінено дату, анонсованого на 15 січня, засідання виконкому!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 23 січня 2019 року о 9.00 в залі засідань міської ради. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net