Миргород фестивальний Военкомат
Біокотельня у Миргороді запрацює вже навесні
2014-06-13

У червні минулого року в Миргороді стартував черговий пілотний проект "Місцеві альтернативні джерела енергії". Котельню, що працюватиме на соломі, збудують в рамках пілотного проекту незалежного агентства федерального уряду США USAID. Рівень готовності співфінансування проекту обговорили  експерти на зустрічі із представниками муніципалітету Миргорода.

Як зазначив міський голова Сергій Соломаха, будівництво установки, що працюватиме на біомасі - важливий інвестиційний проект для міста і  воно готове виконати фінансові зобов'язання - 200 тисяч грн. Загальна вартість проекту - 2 мільйони доларів. 2 мільйони грн. – кошти обласного бюджету, інші кошти нададуть іноземні інвестори. Нова котельня буде опалювати десяту частину 40-тисячного Миргорода, в основному це будуть житлові будинки та об'єкти соціальної сфери.

У рамках Проекту буде реалізовано системний підхід до переходу від традиційної системи централізованого теплопостачання в Миргороді до сучасної та ефективної системи, що передбачає використання доступних місцевих видів палива замість імпортованого природного газу (у 4,6 рази дешевшого).

На соломі в Україні працюють близько  40 котелень. Проте всі вони працюють періодами, що робить нестабільною подачу тепла. Миргородська котельня буде першим в Україні підприємством, що працюватиме в постійному режимі і забезпечуватиме жителів міста теплом без перебоїв і шкоди для екології, - вважає керівник проекту Руслан Тормосов.

Цього року мають завершити реконструкцію газової частини котельні (буде встановлено 2 сучасних котли замість 5-и застарілих).

Представник проекту USAID Андрій Нестеренко запевнив, що уже навесні 2015 року біокотельня у Миргороді запрацює. Її роботу забезпечуватиме солома, яку постачатимуть аграрії. Наразі укладено угоди про співпрацю з кількома керівниками агроформувань Миргородського району. 

У рамках робочої зустрічі учасники відвідали місце будівництва котельні (провулок Спартаківський, 8),  побували на майданчику КП " Спецкомунтранс", де буде зведено Центральний склад біопалива та визначили потреби ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго» для впровадження проекту.

 Прес-служба міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається сесія!

29 червня 2017 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається двадцять сьома сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Запрошуємо усіх шанувальників оркестрової музики на цікавий концерт!

3 липня о 19.00 у районному будинку культури відбудеться концерт оркестру народних інструментів викладачів Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця

     
     
Запрошуємо на святкування Івана Купала

6-го липня відбудеться святкування Івана Купала

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net