Военкомат Центр зайнятості АМУ
«Бібліотека українського воїна»
2015-07-06

Миргородська центральна районна бібліотека долучилася до Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» та запросила до участі в ній всі бібліотеки Миргородщини, громадські об’єднання, волонтерські організації, видавців і всіх небайдужих громадян, справжніх патріотів своєї Батьківщини.

У ході проведення Акції приймали кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, Збройних Сил.

58 книжок передали до бібліотеки військової частини ІІІ-й ТВУЗ Держспецзв’язку. Книги отримали заступник командира частини підполковник Олександр Жебель , старший прапорщик цієї частини  і депутат Миргородської міської ради Віталій Гречко,  та депутат Миргородської міської ради Олександр Лобунько.

Вони щиро подякували всім, хто долучився до такої важливої справи і подарував книги військовослужбовцям. Віталій Гречко впевнений, що всі подаровані книги знайдуть своїх читачів. Акція продовжується і бібліотекарі знову запрошують небайдужих людей, волонтерські та громадські організації, жителів міста та району долучитися до участі у Всеукраїнській акції “Бібліотека українського воїна”.

Прийом літератури здійснюється щодня з 9 до 17 години у Миргородській центральній районній бібліотеці, що знаходиться за адресою: м. Миргород, вул. Незалежності, 20/17.  Тел. 5-21-33.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net