Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Безоплатна правова допомога вимушеним переселенцям
2016-06-15

В Україні впроваджується масштабний проект «Соціально-правовий захист, життєзабезпечення та екстрена підтримка постраждалих від конфлікту груп населення південного сходу України», який спрямований на сприяння правовому захисту громадян, які вимушені залишити окуповані та небезпечні території.

Програма впроваджується Представництвом Датської Ради у справах біженців в Україні за фінансової підтримки OFDA. Партнером проекту в Чернігівській, Сумській, Житомирській, Івано-Франківській та Полтавській областях є Чернігівський громадський комітет захисту прав людини.

В рамках проекту кваліфіковані юристи надають всебічну безоплатну юридичну та консультаційну підтримку з правових питань щодо статусу внутрішньо переміщених осіб, отримання соціальних гарантій та пільг, працевлаштування, переоформлення прав власності та документів, компенсацій за пошкоджене або втрачене внаслідок бойових дій майно, тощо.

Виїзна консультація юристів до м. Миргород відбудеться 16 червня 2016 року, з 11.00 до 15.00 у приміщенні за адресою вул. Гоголя, 120

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про перенесення робочого дня

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net