Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Атестація робочих місць за умовами праці
2016-12-02

Належні безпечні і здорові умови праці в процесі трудової діяльності гарантовані кожному громадянину основним законом держави – Конституцією. В разі зайнятості працівників на роботах, пов’язаних із негативним впливом на здоров’я шкідливих виробничих  факторів, держава гарантує право на певні пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах, а саме: пільгове пенсійне забезпечення, щорічну оплачувану додаткову відпустку, підвищену оплату праці, скорочену тривалість робочого тижня, безоплатне лікувально-профілактичне харчування.

Встановлення даних пільг та компенсацій проводиться за результатами атестації робочих місць за умовами праці, порядок проведення якої визначений постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1992р. № 442 «Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці».

            Питання соціального захисту працівників, які зайняті на роботах з шкідливими та важкими умовами праці, постійно знаходиться на контролі в управлінні соціального захисту населення Миргородської міської ради.

            Атестацію  робочих місць  впродовж поточного року провели юридичні особи  - ТДВ «Миргородський хлібозавод»,  ТОВ «Комбрігаз»,  ПрАТ  ЛОЗ «Миргородкурорт»,  КП «Спецкомунтранс», Миргородська філія  ПАТ «Полтаваобленерго» та фізичні особи-підприємці – Андрійчук Т. А. (Вілла «Діамант»), Стариковська М. О. (магазин «Ласунчик»), Пугасей І.С. (ресторан «Париж-Дакар»).  На вказаних підприємствах проведено атестацію 112 робочих місць, на  яких  працює 257 працівників у шкідливих та важких умовах праці.

            Результати атестації  робочих місць є підставою для встановлення у колективному договорі пільг та компенсацій за шкідливі  умови праці.

            Таким чином, враховуючи  важливість проведення атестації робочих місць за умовами праці для забезпечення захищеності працюючих, зайнятих на роботах з несприятливими умовами праці, керівники підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та господарювання та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, зобов’язані вжити необхідних заходів для її проведення, а на тих підприємствах де термін закінчився – провести чергову  атестацію.

Т. М. Овлах,

 начальник відділу праці

УСЗН Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Засідання виконавчого комітету
 10 березня 0 9.00  скликається черговий виконком
     
     
“Гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

У середу 3 березня 2021 року з 16 по 17 годину буде проходити “гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net