Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Арка "Щастя миру" в місті миру
2022-06-13

Черговий архітектурний об'єкт прикрашає наше місто у символічному місці. Біля відділу державної реєстрації актів цивільного стану встановили новий елемент благоустрою, ковану арку. За словами першого заступника Миргородського міського голови Олександра Острянина, ще в минулому році разом з ковалями Романом Марютою, Станіславом Красюком та Олегом Пилипенком вирішили зробити подарунок для молодят. А нині цю ідею втілили! З вірою у перемогу ковану арку назвали "Щастя миру".

Олександр Іванович дякує всім, хто підтримав цю ідею та допоміг облаштувати арку: ТОВ "Агротехгарантія" та особисто Дмитру Горячкіну, КП "Спецкомунтранс" і Наталії Кіршиній. Біля твору мистецтва майстрів ковальської справи залюбки фотографуються молодята. За 100 днів війни у Миргороді зареєстровано 207 шлюбів та 55 народжень. Незважаючи на воєнний стан, життя продовжується. І нехай ця арка приносить радість закоханим. А всім молодятам, хто наважився на цей важливий крок в умовах війни, бажаємо здоров’я, достатку, довгого і щасливого життя у вільній та мирній Україні!

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді станом на 29 вересня 2022 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

3 жовтня 2022 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії керуючою справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніною Борисівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді  станом на 28 вересня 2022 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net